Aerial Fest dla Początkujących – joga w hamaku z Sarą Damm.

- not specified -

10:00 - 17:00

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

100 pln/170 pln/ 210 plv

IMPULS-PRZEPŁYW-RUCH….. TRIBAL FUSION FLOW II.DRZODZY,
Projekt Aerial Fest Yoga & Dance Festival czas zacząć. Zatem…Akademia Meli-Melo zaprasza na cykl warsztatów poświęconych sportom powietrznym!
Na dobry początek, warsztaty z Sarą Damm, wprowadzające nas w świat Aerialowych doznań i umiejętności, a także korzyści jakie z nich wypływają.

Aerial Yoga /w hamaku/ – Warsztaty dla początkujących 07.10.2018 /niedziela/

1. 10:00 – 12:00 – Wprowadzenie do Aerial’a.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z hamakiem /Aerial Jogą/ oraz tych, którzy stawiają w nim swoje pierwsze kroki. W czasie warsztatu poznamy podstawowe chwyty i sposoby pracy z materiałem: układania go na ciele, wchodzenia do niego, stania, siedzenia, leżenia. Oswoimy jego odziaływanie na nasz aparat ruchu i percepcje. Skonfrontujemy się z grawitacją i jej wpływem na nas w różnych płaszczyznach. Nauczymy się jak można ćwiczyć z podporem częściowym jaki daje nam hamak, ale też w całkowitym oderwaniu od podłoża. Wejdziemy w podstawowe pozycje odwrócone i odczujemy ich niecodzienny wpływ na nasze stawy, kręgosłup, krążenie oraz zmysły. Sesję zakończymy relaksującym dryfowaniem w hamaku.

2. 12:15 – 14:15 – Bazowe pozycje i ćwiczenia Aerial Yogi.

Sesja dedykowana osobom, które posiadają doświadczenie w pracy z ciałem (np. praktyka jogi, pilates, taniec czy fitness), a także tym, którzy już zaczęli przygodę z Aerialem /uczęszczają na zajęcia lub uczestniczyli we wcześniejszych warsztatach/. Będzie to doskonała okazja, by poznać i utrwalić podstawowe pozycje z użyciem hamaka: uziemione, latające, odwrócone. Część z nich zlikwiduje napięcia w naszych ciałach, inne pozwolą na wzmacnianie, stabilizację, mobilizację, rozciąganie oraz izolowanie grup mięśniowych. Oswajając się z poszczególnymi ćwiczeniami, przygotujemy się do dalszych etapów czyli swobodnego łączenia ich kombinacje. Całość ponownie zwieńczymy dryfującym relaksem.

3. 15:00 -17:00 – Aerial Yoga Flow.
Trzecią sesję polecamy osobom początkującym, ale oswojonym już z hamakiem /uczęszczającym na zajęcia lub uczestniczącym w poprzedzający ją warsztatach/.. W jej trakcie skupimy się nad połączeniem wybranych pozycji i ćwiczeń w dłuższe sekwencje. Postaramy się budować swobodę nie tylko w zmianach ułożeń ciała, ale też w stopniowaniu kontaktu z podłożem: od pełnego, przez częściowy po jego całkowity brak. Wprowadzimy też elementy prostych akrobacji. Ostatnia część zajęć będzie przeznaczona na rozciąganie, wyciszenie i relaksację.

CENNIK:
1 warsztat 100pln
2 warsztaty 170pln
3 warsztaty 240zł

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 03.10.2018 /środa/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Dziękujemy – http://meli-melo.pl/regulamin/

IMPULS-PRZEPŁYW-RUCH - TRIBAL FUSION FLOW II.

read next