AERIAL YOGA na KRECIE – WAKACJE i WARSZTATY

- not specified -

08:00 - 18:30

Elounda,Kreta

3470 pln

AERIAL YOGA  na  KRECIE – WAKACJE i WARSZTATY

  1. 09 – 30.09. 2018 RZUĆ WSZYSTKO i LEĆ z NAMI i NASZYMI HAMAKAMI

…..do ELOUNDY

 

MOI DRODZY…

Spełniło się moje marzenie….a mam nadzieję, że tym samym i Wasze…

Będziemy ćwiczyć w naszych AERIAL hamakach, w plenerze, pod słonecznym greckim niebem, z  przepięknym widokiem na malowniczą zatokę Mirabello….. każdego dnia dwie sesje Aerial Yogi: poranna i przedwieczorna. Możliwość lekcji indywidualnych.

A zatem do rzeczy:

Wylatujemy z Pyrzowic w godzinach przedpołudniowych w ndz. 23. 09, a wracamy również w niedzielę 30.09,  w godzinach wczesnowieczornych. Dla wszystkich chętnych będziemy organizować „wesoły autobus” z Krakowa na lotnisko i w drugą stronę.

 

Mieszkamy w wysoce komfortowym **** hotelu, Elounda Water Park Residense, położonym na zboczach gór wznoszących się nad morzem i zatoką. Na terenie  obiektu znajduje się basen ze strefą ciszy i radosny, wielopoziomowy aqua park z tarasem do aktywności jogowo gimnastycznych. Wszystko z bajecznym widokiem na okolicę. 1,2 km od hotelu, czarujące miasteczko Elounda z portem i piaszczystą urokliwą plażą…. To miejsce oczarowało mnie absolutnie …mogłabym zamieszkać w nim na stałe…

Ćwiczymy każdego dnia, rano i  przed wieczorem, na pięknym, otwartym, ażurowo zadaszonym  tarasie, oczywiście z widokiem wspaniałym na morze i góry. Zadbam o to, by nasze sesje zadziałały wzmacniająco na ciało i kondycję, by przyniosły rozciągnięcie i odprężenie, nie zabraknie też elementów akrobatycznych i pozycji odwróconych oraz słynnego dryfującego relaksu w hamakach i pod gołym niebem.

W jeden dzień, jeśli, będziecie mieć taką wolę, możemy udać się na wycieczkę po okolicy, samozwańczą (Elounda, Agios Nikolaos, półwysep Kolokitha itp.) lub fakultatywną, zorganizowaną przez biuro podróży. Jest w opcji zwiedzanie Heraklionu, czy odwiedzenie na jeden dzień słynnej wyspy Santorni. (wycieczki fakultatywne za dodatkowymi opłatami). Możemy wybrać wspólnie kierunki lub podzielić się na grupy w zależności od upodobań.

Koszt całego pobytu wraz lotem, transferami na Krecie, pobyt, wyżywienie i napoje, udział w warsztatach to 3470 pln.

Zapisy i informacje:

+48 880 717 069

info@meli-meli.pl

Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1

Kraków

Zachęcamy Was gorąco do wzięcia udziału w naszym wyjeździe  wakacyjno-warsztatowym.

Sara i Meli Melo Team

 

ORIENT z ROZMACHEM – WARSZTATY - WOAL, FAN VEILS I SPÓDNICA CYGAŃSKA.

read next