BellyPoczątkujący „plus” – kurs tańca brzucha.

- not specified -

17:30 - 18:30

uL. SIemiradzkiego 17/1

30pln/90pln/180pln

SZĘ PAŃSTWA…. RUSZAMY/ KONTYNUUJEMY….

ZAPRASZAMM SERDECZNIE… WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM BRZUCHA…. A DO KONTYNUACJI, TYCH KTÓRZY CHCĄ PODSTAWY UTRWALIĆ , POPRACOWAĆ NAD JAKOŚCIĄ ORAZ INTERPRETACJĄ PODSTAWOWYCH RUCHÓW I FIGUR.

…. SKUPIMY SIĘ POSTAWIE, ODDECHU, PODSTAWOWYCH FIGURACH i KROKACH oraz UMIEJĘTNOŚCIACH RUCHOWYCH, NIEZBĘDNYCH w TAŃCU ORIENTALNYM. BĘDZIEMY JE STOPNIOWO WYGŁADZAĆ i SKŁADAĆ w MAŁE KOMBINACJE.
NA NASZYCH ZAJĘCIACH NIE TYLKO NAUCZYSZ SIĘ TAŃCZYĆ(docelowo), ALE SKORYGUJESZ EWENTUALNE WADY POSTAWY, NIEPRAWIDŁOWE NAWYKI ODDECHOWE I POSTURALNE ORAZ KOPMENSACJE OGRANICZAJĄCE CIAŁO.
TO JEDYNA DROGA, BY MÓC OTWORZYĆ SIĘ NA TANIEC, RUCH I DŹWIĘK, PO CZYM UCZYNIĆ GO PRZEŻYCIEM DLA SAMYCH SIEBIE i DLA POTENCJALNYCH OBSERWATORÓW NASZEGO DOZNANIA.

Taniec orientalny(brzucha) jest pełen zmysłowych i dynamicznych ruchów, a świadome i rozluźnione ciało tancerki ilustruje dźwięki muzyki w naturalny i niewymuszony sposób. Jeśli chcecie wyruszyć na spotkanie ze swoim ciałem i jego zmysłowym potencjałem w akompaniamencie orientalnych rytmów i melodii… TO TE ZAJĘCIA SPEŁNĄ WASZE OCZEKIWANIA I MARZENIA…

Jeśli chcecie choreografii i pospiesznego podążania za ruchami nauczyciela bez uprzedniego uświadomienia sobie ciała o oddechu.. moje zajęcia mogą być rozczarowujące i mozolne …ale tym bardziej je Wam polecam…

Nie zabraknie ćwiczeń na koordynacje, izolacje, będziemy tez uczyć obrotów, zadbamy o elegancję i wdzięk w prowadzeniu rąk, głowy i wzroku.
… wszystko to tańczyć z boską emanacją, prawidłową motoryką, luźną twarzą i świadomym ciałem … oswajając arabskie rytmy i gatunki muzyczne.
Cykl zaprojektowany jako całość 12 zajęć…..wskazana systematyczność 😊
O tańcu orientalnym(brzucha) http://saradammbellydance.com/bellydance/

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

CENNIK:
Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce
Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c
20% zniżki dla studentów 😊

Kurs dostępny na OK system i na podstawie karnetów Meli-Melo

Zajęcia nie są dostępne na karty MULTIsport

LET’S BELLY TOGETHER..RIGHT NOW..OŁ JEE

Aerial Wyjazd - długi weekend czerwcowy z hamakami w Beskidach

read next