IMPULS-PRZEPŁYW-RUCH – TRIBAL FUSION FLOW II.

- not specified -

19:30 - 19:00

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

30pln/lekcja;90/4 lekcje; multi,OK-wstęp wolny

IMPULS-PRZEPŁYW-RUCH….. TRIBAL FUSION FLOW II.

Zapraszam na trzydniowy cykl warsztatów z tribal fusion bellydance.

Każdego dnia poznamy inne sekwencje, które w całości utworzą „soczystą” kombinację płynnie przenikających się ruchów.

Każdego dnia poszukamy innych impulsów, które obudzą przepływ energii w naszych ciałach i udrożnią je, pozwalając na świadomy, głęboki i swobodny ruch. Postaramy się być uważni, by oddech, melodia i rytm, wraz z wrażliwością różnych sfer naszego ciała, rodziły impulsy promieniujące w różnych kierunkach i tworzyły zawieszony w przestrzeni rysunek naszego tańca.

Przygotujemy się do tego różnymi ćwiczeniami, stymulującymi nasze mięsnie i stawy, ale i oddech i wyobraźnię.

Cykl ten polecamy osobom tańczącym, by użyli swojej techniki do tanecznych interpretacji, jak również tym, którzy nie mają doświadczenia, by przez otwarcie wyobraźni i motoryki, spróbowali poznać lepiej swoje ciała i drzemiące w nich potencjały, a przez to przybliżyli się do różnorodności jaką niesie w sobie styl tribal fusion bellydance. WSZYSTKIM (zwłaszcza początkującym) POLECAMY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH TANECZNYCH I TECHNICZNYCH Z TAŃCA ORIENTALNEGO, PRZEPLATAJĄCYCH SIĘ LUB WSPÓŁISTNIEJĄCYCH Z NASZYM CYKLEM: IMPULS – PRZEPŁYW – RUCH

wtorek, 02.10.18, 19:45 – 21:00

Nauczymy się kombinacji nastawionych na fale, z kompensacją następujących po sobie ruchów oraz akcentami. Nastawimy się na przepływ obrębie ciała i zmiany kierunków. Postaramy się zatańczyć je z różnymi utworami muzycznymi, by poczuć jak przepływ energii w ciele inaczej rozkłada się inspirowany przez odmienne dźwięki i muzykę.

środa, 03.10.18, 19:45 – 21:00

Poznamy kolejne kombinacje, nieustająco monitorując przepływy energii i impulsy. Postaramy się w tańcu nie tylko odczuwać przepływ energii, ale także dzielić ją i skłaniać do utrzymywania w swobodnym i niezależnym ruchu, rożne partie naszego ciała. Zmiany kierunków rozbudujemy do poziomu obrotów. Skupimy się na świadomym i skutecznym operowaniu energią i dynamiką przed wejściem w obroty, w ich trakcie, jak i po nich…by płynnie harmonijnie kontynuować swój taniec. Ponownie wykorzystamy zmienność muzyki, by kombinacje służyły nam dla kształtowania nowych zakresów ruchowych, nie tylko w choreo, ale także w improwizacji.

czwartek, 04.10.18, 19:30 – 20:30

Utrzymamy tematykę naszych zajęć. Kombinacje wzbogacimy o przemieszczanie się z zachowaniem świadomości przepływów. Uczynimy z nich źródło i motywację naszego ruchu, by potem zapętlać je w fale i nie „gubić” ich w naszych ciałach podczas równoczesnego przemieszczania się.

WSZYSTKIE KOMBINACJE I NOWE UMIEJĘTNOŚCI ZDOBYTE W CYKLACH „IMPULS – PRZEPŁYW – RUCH”, W TYM OTWARCIE NASZYCH CIAŁ I WRAŻLIWOŚCI NA IMPULS I DŹWIĘK, BĘDZIEMY SKŁADAĆ W CHOREOGRAFICZNO IMPROWIZUJĄCY PERFORMANCE ….Z MOŻLIWOŚCIĄ EKSPOZYCJI SCENICZNEJ. Ale to oczywiście dla CHĘTNYCH, SYSTEMATYCZNYCH i PRACOWITYCH.

CENNIK:

Pojedyncze wejście pon – sob.: 30 pln

Karnet na 2 spotkania: 50 pln

Karnet na 3 spotkania: 70 pln

Gwarancją miejsca jest bezzwrotna zaliczka w wysokości 50% wartości wybranego pakietu wpłacona na konto lub osobiście w recepcji Meli-Melo najpóźniej do poniedziałku, 09.07.18.

Posiadacze kart multisport plus i OK system oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin/

ZAPISY I INFO:

info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com

+48 880 717 069

MELI-MELO

ul. Siemiradzkiego 17/1

KRAKÓW

Sara i Meli Melo Team
ZAPRASZAMM DO MELI……Uśmiech

IMPULS-PRZEPŁYW-RUCH….. TRIBAL FUSION FLOW III

read next