Izolacje, Koordynacje i Mobilizacje dla Tańczących – Warsztaty

- not specified -

11:00 - 14:00

uL. SIemiradzkiego 17/1

90 pln

Zapraszamy serdecznie na trzygodzinny warsztat poświęcony IZOLACJOM, niezbędnym w rozwijaniu świadomości ciała, jego ruchowej koordynacji czyli absolutnej bazie dla wszelkich technik tanecznych.

WSZYSTKICH tańczących, klimaty latynoskie i afrykańskie, orient, jazz, współczesny, dance hall, pole dance, balet(hobbistycznie) czy aerialowe tematy….zapraszamy serdecznie.

Poznamy nie tylko podstawowe kombinacje ruchowe oparte na izolacjach i koordynacji, ale też pakiety ćwiczeń do samodzielnej pracy, opracowane tak, by lepiej odczuwać i trenować mięśnie oraz stopień ich zaangażowanie w poszczególne ruchy – od tych najbardziej do tych najmniej zaktywowanych.

Będziemy pracować nad:

– rozluźnieniem pleców, ich uelastycznieniem oraz wzmocnieniem i „pofragmentowaniem” mięśni brzucha, by nasze korpusy falowały w tańcu swobodnie i we wszelkich kierunkach;
– wyizolowaniem łopatek z pośród całej obręczy barkowej i ich zmobilizowaniem , podobnie postąpimy z wszystkimi stawami rąk;
– wzmocnieniem i uelastycznieniem stop, kolan oraz rozluźnieniu bioder, szczególnie wyizolowaniu zginaczy biodrowo lędźwiowych… postaramy się skoordynować pracę stawów skokowego, kolanowego i biodrowego, by ich naprzemienna i „miękka” praca pozwała na swobodnie kroki i doskonale luźne biodra;

Dowiemy się jak ćwiczyć, jak używać prostych przyrządów jogowo gimnastycznych do bardziej efektywnej i wydajnej pracy, z zachowaniem zasad poprawnej postawy i motoryki.
Zatem to najbardziej efektywne i dobrze zainwestowane trzy godziny dla WASZEGO TAŃCA w mieście… 😊

Cena: 90 pln

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 13.06.2019 /piątek/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Dziękujemy – http://meli-melo.pl/regulamin/

Zapisy i info:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….

Do zobaczenia w wyizolowanych światach

Warsztaty Aerial Yogi - w Hamaku Trzydniowy Starter Aerialowy

read next