Izolacje, Koordynacje, Mobilizacje dla Tańczących II – Warsztaty

- not specified -

14:00 - 17:00

uL. SIemiradzkiego 17/1

90 pln

Zapraszamy serdecznie na DRUGI już z CYKLU, trzygodzinny warsztat, poświęcony IZOLACJOM, niezbędnym w rozwijaniu świadomości ciała, jego ruchowej koordynacji… czyli absolutnej bazie dla wszelkich technik tanecznych.

WSZYSTKICH tańczących, klimaty latynoskie i afrykańskie, orient, jazz, współczesny, dance hall, pole dance, balet(hobbistycznie) czy aerialowe tematy….zapraszammy serdecznie.

Poznamy nie tylko podstawowe kombinacje ruchowe oparte na izolacjach i koordynacji, ale też pakiety ćwiczeń do samodzielnej pracy, opracowane tak, by lepiej odczuwać i trenować mięśnie oraz stopień ich zaangażowanie w poszczególne ruchy – od tych najbardziej do tych najmniej zaktywowanych.
SPORO UWAGI POŚWIĘCIMY ODDECHOWI …

Będziemy pracować nad:
– uelastycznieniem kręgosłupa, poprzez rozluźnienie pleców i mobilizacje łopatek oraz wzmacnianiem i „fragmentowaniem” mięśni brzucha… wszystko po to by poszczególne grupy mięśniowe umożliwiały nam swobodne falowanie naszym całym korpusem. Giętki kręgosłup, otoczony silnymi i elastycznymi i dobrze wyizolowanymi mięśniami pozwoli nam na utrzymanie prawidłowej postawy i motoryki …oraz na swobodny , głęboki i harmonijny ruch w tańcu…
BARDZOOOO POLECAMM….

Dowiemy się jak ćwiczyć, jak używać prostych przyrządów jogowo gimnastycznych do bardziej efektywnej i wydajnej pracy, z zachowaniem zasad poprawnej postawy i motoryki.
Zatem to najbardziej efektywne i dobrze zainwestowane trzy godziny dla WASZEGO TAŃCA w mieście… 😊

AAAA..ISTOTNE…
dzień późniejj, tj w niedzielę 20.07.19, od 11:00 – 14:00 mamy warsztaty z TRIBAL FUSION BELLYDANCE, na których będzie okazja zastosować nabyte umiejętności ruchowe i taneczne oraz nowe techniki we współczesnej odmianie tańca orientalnego, bazującego właśnie o izolacjach…
więcej o tribal fusion…http://www.saradammbellydance.com/bellydance/#tribal
SZCZEGÓŁY o warsztatach W LINKU:
https://www.facebook.com/events/728983657534643/

Cena: 90 pln

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50% kwoty do dnia 18.07.2019 /czwartek/ na konto:
Joanna Skóra Meli-Melo 29 1160 2202 0000 0001 5984 7940
Dziękujemy – http://meli-melo.pl/regulamin/

Zapisy i info:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1
Kraków

ZAPRASZAMM…

Kumulacja Zdrowego Ruchu – Meli-Melo Challenge

read next