ORIENTAL TECHNIQUE & TRIBAL FUSION – LIPCOWY DWUPACK dla BELLYDANCEREK

- not specified -

19:30 - 21:00

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

30pln/lekcja;90/4 lekcje; multi,OK-wstęp wolny

ORIENTAL TECHNIQUE & TRIBAL FUSION – LIPCOWY DWUPACK dla BELLYDANCEREK

Wtorki 19:30  i środy 19:45, 03.07 – 01. 08. 2018

SZĘ PAŃSTWA….

Doskonała okazja na techniczne i izolacyjne szlify w tańcu brzucha. Wskazane dla  miłujących tradycyjne jego formy, niezbędne dla odnajdujących się w różnorodnych fuzjach .

Zapraszamy wszystkich którzy już tańczą, by uporządkowali swoje ciała w ruchu i tych którzy chcą rozpocząć przygodę z tańcem orientalnym …w trybie uporządkowanym od samego początku.

We wtorki skupimy się na ćwiczeniach przygotowujących i usprawniających  nasze ciała do tańca orientalnego.  Skorzystamy z precyzyjnie wybranych i dobranych elementów jogi, stretchingu, tańca klasycznego oraz moich sprytnych ćwiczeń, w tym z różnymi rekwizytami… w nietypowych konfiguracjach.

To wszystko po to, rozluźnić przykurcze, wzmocnić osłabione grupy mięśniowe, przywrócić ciału swobodny oddech, właściwą postawę i motorykę, rozwinąć zakresy ruchu w stawach i wzdłuż kręgosłupa.

Tak przygotowani będziemy poznawać wybrane ruchy/ figury tańca brzucha.

W środy skupimy się na intensywnych rozgrzewkach i na ćwiczeniach izolujących i koordynujących nasze ciała. Poczujemy jak przepływa w nich energia w  i popracujemy nad  impulsami nadającymi dynamiki, jakości i ekspresji ruchowi. Na każdych zajęciach poznamy bazowe kombinacje i sekwencje figur w stylu Tribal Fusion Bellydance, wykorzystując umiejętności jakie przyniosą nam uprzednio wykonywane „drillingi”(ćwiczenia na izolacje i koordynacje).

Niezwykle pomocne będą też zajęcie wtorkowe, poprzedzające środowe trenningi.

Zalecamm zatem wzięcie udziału w całości kursu, uwzględniając postępujące po sobie wtorki i środy – będzie to efektywne i rozwijające….choć oczywiście wybranie, jednego z dni….  również będzie wnoszące.

Towarzyszyć będą nam inspirujące dźwięki, z pogranicza wszelkich gatunków, w tym arabskie rytmy i hinduskie akcenty.

Całość to 10 spotkań….wskazana systematyczność.

ZAPRASZAMM SERDECZNIE…. CAN’T WAIT TO SEE YOU…. 😀

 

O tańcu orientalnym(brzucha) http://saradammbellydance.com/bellydance/

O tribal fusion bellydance – szeroko pojęty i bardzo dynamicznie rozwijający się styl; czerpie z tańca arabskiego, hinduskiego, cygańskiego, flamenco, afro, motywów bałkańskich, ale również z jazz’u, modernu, baletu, hip-hop’u, kreatywnie wykorzystuje asany jogi czy elementy sztuk walki. Bywa majestatyczny, posągowy, często mroczny, by czasem zaskoczyć lekkością, żartem czy entuzjastyczną dynamiką. Bazuje na precyzyjnych izolacjach ciała i wymaga systematycznej pracy nad sprawnością i świadomością ciała. Wykorzystuje najróżniejsze style muzyki: zawierające elementy etno, retro, pop, rock, elektro, jazz, ale też współczesne eksperymenty muzyków z pogranicza wszelkich gatunków. Również kostiumy tancerek przybierają różne formy: od pełnych przepychu biżuterii afgańskiej, hinduskiej czy berberyjskiej, precyzyjnych fryzur i zamaszystych falban spódnic…przez finezyjne art deco po współczesny minimalizm.

ZAPISY I INFO:

info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com

+48 880 717 069

MELI-MELO

Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji….  dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

 

CENNIK:

Karnet 10x …..220  pln/3 m-ce

Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce

Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c

20% zniżki dla studentów 😊

Posiadacze kart multisport plus i OK system oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bez kosztowej z nich rezygnacji….  dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

BELLY HOLIDAY – TANIEC BRZUCHA dla POCZĄTKUJĄCYCH

read next