Progress Bellydance – technika tańca brzucha – poziom open

- not specified -

17:30 - 18:46

uL. SIemiradzkiego 17/1

30pln/90pln/180pln

SZĘ PAŃSTWA….
Doskonała okazja na techniczne i izolacyjne szlify w tańcu brzucha. Wskazane dla miłujących tradycyjne jego formy, niezbędne dla odnajdujących się w różnorodnych fuzjach .

Zapraszamy wszystkich którzy już tańczą, by uporządkowali swoje ciała w ruchu i tych którzy chcą rozpocząć przygodę z tańcem orientalnym …w trybie uporządkowanym od samego początku.
We poniedziałki skupimy się na ćwiczeniach przygotowujących i usprawniających nasze ciała do tańca orientalnego. Skorzystamy z precyzyjnie wybranych i dobranych elementów jogi, stretchingu, tańca klasycznego oraz moich sprytnych ćwiczeń, w tym z różnymi rekwizytami… w nietypowych konfiguracjach. Czasami pojawią się też na intensywne rozgrzewki i ćwiczenia izolujące i koordynujące nasze ciała. Poczujemy jak przepływa w nich energia w i popracujemy nad impulsami nadającymi dynamiki, jakości i ekspresji ruchowi.
To wszystko po to, rozluźnić przykurcze, wzmocnić osłabione grupy mięśniowe, przywrócić ciału swobodny oddech, właściwą postawę i motorykę, rozwinąć zakresy ruchu w stawach i wzdłuż kręgosłupa.

Tak przygotowani będziemy poznawać wybrane ruchy/ figury/kombinacje tańca brzucha, oswajając arabskie rytmy i oparte na nich gatunki muzyczne.

Zalecamm zatem wzięcie udziału w całości kursu i systematyczności…..szczególnie bywalcom czwartkowego kursu tańca brzucha w Meli. 🙂

O tańcu orientalnym(brzucha)

bellydance & tribal fusion

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….
w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

CENNIK:

Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce
Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c

20% zniżki dla studentów 😊
Kurs dostępny na OK system i na podstawie karnetów Meli-Melo

Zajęcia nie są dostępne na karty MULTIsport

ZAPRASZAMM SERDECZNIE…. CAN’T WAIT TO SEE YOU…. 😀

BellyPoczątkujący "plus" - kurs tańca brzucha.

read next