Roztańczone brzuchy z Sarą Damm – kurs dla średniozaawansowanych.

- not specified -

17:15 - 18:45

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

30pln/lekcja;90/4 lekcje; 220 całość ; multi,OK-wstęp wolny

ZAPRASZENIE DO TAŃCA…………POZIOM ŚREDNIOZAWANSOWANY i bardziej…
Jeżeli Wasza postawa jest ustabilizowana, motoryka poprawna, macie bazowe podstawy prowadzenia oddechu i izolowania poszczególnych grup mięśniowych – To doskonały moment, by zacząć tańczyć.
Będziemy układać już zdobyte umiejętności ruchowe i wrażliwość na muzykę, w eleganckie i zmysłowe kombinacje, a docelowo w choreografię, do pięknej egipskiej pieśni Enta Omri.
Postaramy się połączyć w naszym tańcu swobodę i poprawną motorykę, z emocjami i wyrazistą ekspresją, do których zainspiruje nas ujmująca i poruszająca muzyka.
Zajęcia poprowadzimy tak, by poza opanowaniem choreografii, przyswojeniem jak najlepiej kroków, figur i kombinacji, pojawiła się okazja do zrozumienia i odczucia ich istoty, umiejętności adaptowanie ich do różnej muzyki, instrumentów i rytmów –docelowo kombinacje i choreo staną się pretekstem do rozwinięcia Naszych umiejętności tanecznych.
Przewidujemy możliwość kontynuowania kursu w styczniu i w lutym, by dopracować wykonanie naszej choreografii. Dla chętnych będzie możliwość wspólnego występu w trakcie imprezy BELLY EVENT III, podsumowującej nasz jesienno zimowy belly sezon na przełomie lutego i marca.
Wszystkich uczestników naszych belly zajęć, którzy chcieliby spróbować scenicznej adrenaliny, zachęcamy do zgłaszania się do występów bezpośrednio na zajęciach lub mailowo. Dobierzemy wtedy stosowny zestaw zajęć w ramach naszego grafiku, odpowiedni dla rozwoju tanecznego – tak by chętne osoby, z subtelnymi niedociągnięciami motorycznymi, mogły wyrównać poziom i móc w pełni skorzystać z dobrodziejstw naszego projektu.

CENNIK:
Karnet 10x …..220 pln/do końca 2018
Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce
Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c
20% zniżki dla studentów 😊
Posiadacze kart multisport plus i OK system oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.
Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bez kosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….
Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

TANIEC ORIENTALNY – LEVEL OPEN – TECHNIKA, IZOLACJE, TRIBAL FUSION.

read next