SOBOTA w HAMAKU – TRZY WARSZTATY AERIAL YOGI

- not specified -

14:00 - 19:30

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

140 pln/ 70 pln/ 60ln

DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

H1- BALANCE w OPARCIU o HAMAK czyli  POZYCJE Z CZĘSCIOWO UGRUNTOWANE – 14:00 – 15.30

H2 – POZYCJE LATAJĄCE I ODWRÓCONE czyli HAMAKI PRZYSTĘPNIE ODDALONE od ZIEMI – 15:45 – 17.15

DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH :

H3 – FLOW – POPŁYNIEMY  ŁAGODNYMI PRZEJSCIAMI PRZEZ ROZLICZNE POZYCJE… PRZYSTĘPNĄ ,CHOĆ NIECO WYMAGAJĄCĄ  I ATRAKCYJNĄ CHOREOGRAFIĄ – 17:30 – 19:30

 

Na pierwsze dwa warsztaty zapraszamy osoby początkujące, zarówno  te które już miały kontakt odrobinkę kontakt z hamakiem lub właśnie planują się z nim skontaktować.

Warsztat pierwszy – oswoimy hamak, poćwiczymy chwytu i sposoby oplatanie się hamakiem. Jednak w każdej z pozycji pozostaniemy w częściowym kontakcie z podłogą… a hamak potraktujemy jako częściowe podparcie, dzięki czemu popracujemy nad poczuciem pionowej osi naszego ciała… oraz nad równowagą. Pobudzimy nasze mięśnie posturalne, odrobinę się porozciągamy…uelastycznimy nasze kręgosłupy,  barki, biodra, kolana , kostki i stopy. Dla odciążenie i relaksy pojawią się pozycję odwrócone i relaks.

Warsztat drugi – z odpowiednią łagodnością wejdziemy po rozgrzewce w pozycje pozwalające oderwać się od ziemi. Hamak pozwoli nam podryfować i polatać…i ponegocjować z grawitacją ..by później z jej pomocą odprężyć, wydłużyć i zrelaksować nasze kręgosłupy, a docelowo całe ciała oraz nasze umysły.

Warsztat trzeci – dla wszystkich posiadających już pewne doświadczenie w hamaku. W pierwszej części usystematyzujemy i poćwiczymy asany oraz sekwencje ruchowe składające się na nasze kombinacje. Następnie poskładamy je w nasze flow / choreo. Postaramy się powtórzyć je przynajmniej kilkakrotnie. Zintegrować  w naszych ciałach i percepcji, by moc skupić się nie tylko na kolejności sekwencji, ale również na jakości wykonania, swobodzie i zgraniu się z muzyką. Nasza kompozycja będzie mocno zróżnicowana, by pokazać jak najwięcej aspektów jakie wnosi hamak do pacy nad formą i świadomością  naszego ciała. Nie zabraknie więc pozycji częściowo ugruntowanych, latających, odwróconych, podciągnięć i podstawowych pozycji akrobatycznych.

Ilość miejsc ograniczona…..max 8 osób….POCZĄTKUJĄCY…..max 7 osób ŚREDIOZAAWANSOWANI.

Gwarancją miejsca jest bezzwrotna zaliczka  wysokości 50 % warsztatów do dn. 08.02.10, przelewem lub w recepcji MELI-MELO w godzinach otwarcia. ZAPRASZAMY…………………..:)

 

ZAPISY:

+48 880 717 069

info@meli-melo.pl

Meli -Melo, Kraków

ul. Siemiradzkiego 17/1

CENNIK:

H1 lub H2……………………….60 pln

H1 + H2…………………………100 pln

H3 ………………………………….70 PLN

H1(lub H2) + H3 ……………110 pln

H1+ H2 + H3 …………………140 pln

High Heels Runway - karnawałowy kurs chodzenia na obcasach

read next