Tańczące brzuchy w Meli – Melo – kurs dla początkujących

- not specified -

17:30 - 18:30

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

30pln/lekcja;90/4 lekcje; 220 całość ; multi,OK-wstęp wolny

Tańczące brzuchy w Meli – Melo – kurs tańca orientalnego dla początkujących.
18.10 – 27.12. 2018; czwartki, 17:30 – 18:30.

ZAPRASZAMM SERDECZNIE… WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM BRZUCHA…. A DO KONTYNUACJI, TYCH KTÓRZY CHCĄ PODSTAWY UTRWALIĆ , POPRACOWAĆ NAD JAKOŚCIĄ ORAZ INTERPRETACJĄ PODSTAWOWYCH RUCHÓW I FIGUR.
….SKUPIMY SIĘ POSTAWIE, ODDECHU, PODSTAWOWYCH FIGURACH i KROKACH oraz UMIEJĘTNOŚCIACH RUCHOWYCH, NIEZBĘDNYCH w TAŃCU ORIENTALNYM. BĘDZIEMY JE STOPNIOWO WYGŁADZAĆ i SKŁADAĆ w MAŁE KOMBINACJE.
… wszystko to z boską emanacją, prawidłową motoryką, luźną twarzą i świadomym ciałem … oswajając rytmy i gatunki muzyczne.
Nie zabraknie ćwiczeń na koordynacje, izolacje, będziemy tez uczyć obrotów, zadbamy o elegancję i wdzięk w prowadzeniu rąk, głowy i wzroku.
Cykl zaprojektowany jako całość 10 zajęć…..wskazana systematyczność 😊 W razie niemożliwości przybycia…możliwość odrobienia na zajęciach w soboty o 12:00
WARTO WIEDZIEĆ:
Dla osób, które o tańcu brzucha wiedzą niewiele i chciałyby rozpocząć naukę. Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na prawidłową postawę, oddech i odblokowanie motoryki naszego ciała – to jedyna droga by skutecznie uczyć się tańca. Zatem bez względu na to czy tańczysz dla siebie przy zgaszonym świetle, chcesz konfrontacji scenicznych, jeszcze nie wiesz czy lubisz tańczyć i czy orient Cię oczaruje…. Sposób jaki prowadzone są nasze zajęcia pomogą Ci odzyskać kontakt ze swoim ciałem, poprawią Twoją sylwetkę i koordynację, sprawią że Twój ruch będzie harmonijny, świadomy i pełen niewymuszonej gracji….
Skorzystaj z naszego zaproszenia i daj sobie szansę.
Więcej o:
– tańcu brzucha: http://saradammbellydance.com/zajecia/; http://saradammbellydance.com/bellydance/
– naszych instruktorkach: Sara: http://saradammbellydance.com/o-mnie/;

Kinga Kwiecień

Również dla osób początkujących przewidujemy możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na pokazach podsumowujących belly sezon jesienno -zimowy.
Wszystkich uczestników naszych zajęć, którzy chcieliby spróbować scenicznej adrenaliny, zachęcamy do zgłaszania się do występów bezpośrednio na zajęciach lub mailowo. Dobierzemy wtedy stosowny zestaw zajęć w ramach powyższego grafiku, odpowiedni dla rozwoju tanecznego, przygotowania i poziomu zaawansowania rzecz jasna.

CENNIK:
Karnet 10x …..220 pln/do końca 2018
Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce
Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c
20% zniżki dla studentów 😊
Posiadacze kart multisport plus i OK system oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.
Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bez kosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….
Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

LET’S BELLY TOGETHER..RIGHT NOW..OŁ JEE

Roztańczone brzuchy z Sarą Damm – kurs dla średniozaawansowanych.

read next