TANIEC ORIENTALNY – LEVEL OPEN – TECHNIKA, IZOLACJE, TRIBAL FUSION.

- not specified -

19:30 - 13:15

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

30pln/lekcja;90/4 lekcje; multi,OK-wstęp wolny

SZĘ PAŃSTWA….
Zapraszamy serdecznie na nasze lekcje tańca brzucha „open”, a konkretnie techniki tańca orientalnego, zarówno w jego ujęciu tradycyjnym, współczesnym i fuzyjnym. Będziemy pracować nad postawą, izolacją i koordynacją, siłą mięśni oraz ich elastycznością. Posłużą nam do tego rozliczne „drillingi”, czyli ćwiczenia z dużą ilością powtórzeń, które pomogą na rozbudowanie umiejętności ruchowych niezbędnych i charakterystycznych różnych dla stylów bellydance. Nauczymy się figur i kroków, by doskonalić je połączone w kombinacje. Poznamy też strukturę podstawowych rytmów arabskich, by łatwiej zgrać z nimi nasz ruch.
Zajęcia idealne dla początkujących, utrwalających podstawy, szlifujących technikę tańca orientalnego, dla potrzeb własnych lub występów….również dla osób bardziej zaawansowanych, które potrzebują wyrównać niedociągnięcia w jakości i poprawności ruchu.
Do grup można dołączyć w każdej chwili, śmiało potraktować je jako pełnowartościowy kurs, lub łączyć je z udziałem w innych kursach w naszym grafiku.
Dodatkowo, co dwa tygodnie, zajęciom wtorkowym o 19:30 i środowym o 19:45, nadamy charakter cyklów tematycznych tribal fusion flow, by które będą miały na celu rozbudzenie ciała, wyobraźni i wrażliwości na dźwięk oraz gotowości na spontaniczny i harmonijny ruch.

WARTO WIEDZIEĆ:
Dla osób, które o tańcu brzucha wiedzą niewiele i chciałyby rozpocząć naukę. Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na prawidłową postawę, oddech i odblokowanie motoryki naszego ciała – to jedyna droga by skutecznie uczyć się tańca. Zatem bez względu na to czy tańczysz dla siebie przy zgaszonym świetle, chcesz konfrontacji scenicznych, jeszcze nie wiesz czy lubisz tańczyć i czy orient Cię oczaruje…. Sposób jaki prowadzone są nasze zajęcia pomogą Ci odzyskać kontakt ze swoim ciałem, poprawią Twoją sylwetkę i koordynację, sprawią że Twój ruch będzie harmonijny, świadomy i pełen niewymuszonej gracji….
Skorzystaj z naszego zaproszenia i daj sobie szansę
Więcej o:
– tańcu brzucha: http://meli-melo.pl/timetable/event/taniec-brzucha/ ;
– tribal fusion: http://meli-melo.pl/timetable/event/tribal-fusion/;
– o mnie: http://meli-melo.pl/team/sara-damm/

Dla chcących zaprezentować swoje umiejętności taneczne na scenie oraz dla kibicującym Waszej pasji bliskich, na przełomie lutego i marca 2019, zapraszamy na BELLY EVENT III …JAKO PODSUMOWANIE naszej orientalnie roztańczonej jesieni i zimy.
Wszystkich uczestników naszych belly zajęć, którzy chcieliby spróbować scenicznej adrenaliny, zachęcamy do zgłaszania się do występów bezpośrednio na zajęciach lub mailowo. Dobierzemy wtedy stosowny zestaw zajęć w ramach powyższego grafiku, odpowiedni dla rozwoju tanecznego, przygotowania i poziomu zaawansowania rzecz jasna.

CENNIK:
Pojedyncze wejście pon – sob.: 30 pln
Karnet na 4 spotkania: 90 pln
Karnet na 8 spotkań: 160 pln
Karnet open: 200

Zniżki na karnety dla studentów 20%/
Posiadacze kart multisport plus i OK system oraz karnetów Meli-Melo OPEN, wstęp bezpłatny.
Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji…. dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin/

ZAPISY I INFO:
info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com
+48 880 717 069
MELI-MELO
ul. Siemiradzkiego 17/1
KRAKÓW

PRZEDSYLWESTROWY WARSZTAT AERIAL YOGI - WITAMY SŁOŃCE w HAMAKU !!!

read next