Zajęcia …

odbywają się w Akademii Meli-Melo, przy ul. Siemiradzkiego 17/1 w Krakowie, na wszystkich poziomach : otwartym, początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Lekcje różnią się czasem trwania i ceną za uczestnictwo.  Zawsze jednak rozpoczynają się rozgrzewką, jest czas na powtórki i korekty, jak również na nowe elementy, figury, pozycje, a z czasem na naukę kombinacji i choreografii. Każde zajęcia kończą się relaksacją. Sporo uwagi poświęcam na oddech, właściwą postawę, koordynacje, poprawną motorykę, pracę rąk i izolację oraz na ”uświadamianie” ciała.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA  za wyjątkiem  AERIAL , dostępne są na KARTY BENEFIT MULTISPORT i w ramach programu  SYTSEM „OK”

 

 Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. W przypadku zajęć typu „AERIAL” rerwacje należy odwoływać najpóźniej na dzień przed danymi zajęciami. W przypadku pozostałych zajęć z regularnego grafiku termin bezkosztowej rezygnacji z zajęć wynosi najpóźniej cztery godziny przed danymi zajęciami.
W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionych zasad zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty za nieodwołane zajęcia lub odbicia/skreślenia nieodwołanych zajęć na karnecie. Użytkowników kart Multisport, FitProfit i OK System obowiązują te same zasady. W ich wypadku będzie pobierana opłata pieniężna za nieodwołane zajęcia.

 

 

Profile zajęć …

taniec orientalny (brzucha)
tribal fusion bellydance
aerial joga / stretch / corective / relax
korektywa & drilling for bellydancers
izolacje dla tancerzy
wdzięk i klasa na obcasach
stretching / power lub relax

Polecam też lekcje indywidualne!

… ZAPRASZAM

 

Join event