Serdecznie polecamy Państwu pokazy tańca orientalnego …

 jako wyjątkową atrakcję imprez rozrywkowo towarzyskich.

Mogą wprowadzić magiczną atmosferę w trakcie przyjęć firmowych i rodzinnych, bankietów, wieczorów panieńskich, ślubów …
tych o sporym rozmachu i bardziej kameralnych.

Choreografie inspirowane różnymi stylami tańca orientalnego można skomponować tak, by doskonale wpasowały się w planowane przez Państwa przedsięwzięcie.

Można stworzyć majestatyczną atmosferę tajemnicy, subtelną romantyczną impresję, dynamiczną, zaskakującą i porywającą opowieść.

To wszystko w jednej dłuższej odsłonie lub kilku krótszych.

Pokaz taki można wzbogacić o lekcje tańca przeprowadzoną w formie integracyjnej zabawy dla uczestników eventu.

Wszystko to co kryje się pod pojęciem pokazów tańca orientalnego może wykreować jedna tancerka, ale ten efekt można zwielokrotnić zapraszając do współpracy całą formację.

Proponujemy również

Wyjazdy integracyjne …

w atmosferze orientu! To świetna okazja by spędzić ze sobą czas, poznać siebie, swoich współpracowników czy znajomych. A to wszystko w niecodziennych i nowych okolicznościach. W czasie nauki tańca, gry na bębenku, przygotowywaniu scenicznego wizerunku i aranżowania przestrzeni na potrzeby występów.

Trochę zabawy, trochę nauki a przy okazji współpraca przy tworzeniu czegoś wspólnego, realnego, ale i bajkowo-orientalnego. Zapewniamy miłą, cieplą, sprzyjająca kreacji atmosferę.

Propozycja dla Pań w każdym wieku …

skupionych w firmach, organizacjach lub wokół  samych siebie. Zapraszamy na  dwudniowy wyjazd w czasie którego Panie poznają podstawy tańca  orientalnego, uczą się choreografii, opracowują stylizację orientalną swojego wizerunku. Nowo nabyte umiejętności oprawione w stylizacje sceniczne zaistnieją  w trackie  występów uczestniczek  na finałowej orientalnej gali  wieńczącej cały pobyt. Wszystko to pod okiem instruktorki i stylistki (bądź instruktorów i stylistów, co zależy od ilości uczestniczek).

Film pamiątkowy i zdjęcia z wyjazdu.

Dla Grup Koedukacyjnych w każdym wieku …

mamy zaproszenie na  dwudniowy wyjazd, w czasie którego Panie poznają podstawy tańca  orientalnego, uczą się choreografii, opracowują stylizację orientalną swojego wizerunku. Panowie nauczą się gry podstawowych rytmów na darabuke(bęben ). W czasie gdy Panie opracowują swoje sceniczne stylizacje,
Panowie zadbają o aranżacje przestrzeni scenicznej.  Zadbam również o lekką stylizacje wizerunków Panów. Siły „świeżo upieczonych Tancerek i Grajków połączą się w trakcie występu na finałowej gali orientalnej wieńczącej dwudniowy wyjazd.

Wszystko to pod okiem instruktorki, stylistki i bębniarza (bądź instruktorów  stylistów i bębniarzy, co zależy od ilości uczestników).

Film pamiątkowy i zdjęcia z wyjazdu.

W zależności od Państwa życzeń wyjazd można rozłożyć na kilka dni i uczynić go mini wakacjami tematycznymi.  Terminy, miejsce, szczegółowy program, menu, ilości rekwizytów i potrzebnych materiałów oraz warunki finansowe ustalimy w trakcie negocjacji. Zapraszam serdecznie

 

Join event