Plecy
Będę z Wami – 29.10 – 18.11.23
 
WARSZTATY,  KURSY,  ZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE.
 
AERIAL YOGA, MOBILITY, BELLYDANCE
___________________________________________________
 
18.11.23, sobota, 13:30 – 20:30 Aeral Smart + 2x Aerial Fest
Powitana słońca i handstandy/ biodra i szpagaty / Relaks kręgosłupa w podwieszeniu.
 
W1. 13:30 – 16:00, Aerial Smart – powitania słońca i handstandy – poziom open/średnio zaawansowany
Jeżeli chcesz:
– chcesz wzmocnić i uelastycznić swoje ciało;
– uaktywnić ręce, barki i core;
– przygotować ciało do stania na rękach lub przedramionach,
– przybliżyć się do handstandu, oswoić go lub ustabilizować;
– poznać sekwencje w hamaku inspirowane jogowym powitaniem słońca i wykorzystać je do sesji treningowych o różnych celach
– DO TEGO ZROBIĆ TO WSZYTKO W EKSCYTUJĄCY I EFEKTYWNY SPOSÓB
…… ten warsztat jest dla Ciebie !!!!
 
Dla kogo jeszcze ten warsztat:
– dla ćwiczących aerial i tych który jeszcze go nie próbowali
– dla tych co chcieliby stanąć na rękach a trochę się tego boją
– dla aktywnych, którzy potrzebują i mobilności w ciele (biegacze, rowerzyści, fani siłowni i fitnessu mają przykurcze i kompensacje)
– dla aktywnych i mobilnych, ale chcących spróbować zupełnie czegoś nowego
– dla instruktorów aeriala, by zobaczyć jak wykorzystać ćwiczenia i sekwencje aerial yogi do różnych celów treningowych i funkcjonalnego.
– dla instruktorów innych technik, by odkryć, jak kreatywne wykorzystanie aerial yogi może wspomagać rozwój i korektywę ciała.
W trakcie warsztatu dowiemy się jak zaadaptować jogowe powitanie słońca do praktyki z hamakiem.
Poznamy sposoby modyfikacji poszczególnych pozycji, by dostosować je do poziomu zaawansowania i predyspozycji uczestników zajęć.
Pojawią się pozycje ugruntowane, częściowo podwieszone, całkowicie od gruntu oderwane i latające, odwrócone oraz elementy handstadu – z różnymi sposobami asekuracji hamaka.
Pokażę też wiele sprytnych modyfikacji ćwiczeń w hamakach, w części z nich zastosuję pętle gumowe.
Skupimy się na zrozumieniu istoty ćwiczeń i ich poprawnym wykonywaniu. Z resztą spora część z nich jest tak zaprojektowana, by uniknąć usterek w technice.
To warsztat dla wnikliwych. Będzie skarbnicą i inspiracją do świadomych treningów własnych, dla wzmocnienia ciała i rozwinięciu jego mobilności.
Dlatego cały powyższy materiał, będzie przydatny nie tylko dla początkujących czy bardziej doświadczonych , ale również dla prowadzących zajęcia – z aeriala i innych technik. Będzie stanowił też świetne przygotowanie do bardziej wymagającej pracy z hamakiem i aerial jogą…. oraz pod kolejne warsztaty tego dnia.
 
W2. 16:15 – 18:15 – Mobilizacja bioder i szpagaty
 
Jeżeli :
– chcesz pozbyć się bólów pleców i sztywności ciała
– uruchomić miednicę i aktywować nogi
– pozbyć się skutków siedzącego trybu życia
…a może…:
– chcesz zrobić szpagat ?
– przybliżyć się do niego, pogłębić go, ustabilizować
– użyć hamaka do aerial jogi, do kreatywnych i efektywnych ćwiczeń ukierunkowanych na mobilność dolnych partii ciała i szpagat wzdłużny…
… przybywaj na ten warsztat.
Poznamy wiele ćwiczeń, które pozwolą uaktywnić miednicę i stawy biodrowe, co będzie zbawienne dla dolnego odcinaka kręgosłupa, postawy i motoryki całego ciała.
Zajmiemy się też otwieraniem przedniego pasma ud i pachwin.
Wzmocnimy i uelastycznimy pośladki i tylną taśmę ud.
Uaktywnimy stopy, ustabilizujemy kolana i kostki.
Całość tych ćwiczeń rozwinie w nasz umiejętności ruchowe potrzebne do szpagatu.
Podejmiemy więc też próby robienia szpagatów w różnych pozycjach w hamaku – częściowo ugruntowanych, latających i odwróconych też.
W3. 18:30 – 20:30 – Rozluźnianie i elongacja kręgosłupa w hamaku – open, początkujący
Jeżeli chcesz:
– odprężyć swoje ciało, rozluźnić i wydłużyć kręgosłup;
– przywrócić swobodę w przestrzeniach stawowych;
– poznać nietypowe i kreatywne zastosowanie hamaka do pracy z odprężaniem ciała i umysłu, nastawione na kręgosłup;
– wplatać elementy masażu tajskiego w pozycje w hamaku
– wykorzystać dryfujący hamak jako “stymulator”
– zrobić to dla siebie lub dla podopiecznych, o ile prowadzisz zajęcia z aeriala
…. wówczas koniecznie przybywaj na 18:30.
Będziemy pracować indywidualnie i w parach (nie trzeba mieć swojej, ale można). Czasami, każdy będzie mieć swój hamak, a czasem nawet dwa. Wasza percepcja i zmysły oraz ciała, odnajdą nowe formy ukojenia…. Jak mawiał wieszcz… będzie Pani/Pan zadowolona/zadowolony…
Bardzo, bardzo polecam!!!
PRZYPOMINAM, POZA TYMI WARSZTATAMI…
11-12.11- KURS INSTRUKTORA AERIAL JOGI….szczegóły:
https://www.facebook.com/events/850242169820146 Zapraszamm
____________________________________________________
 
 
MIEJSCE:
Akademia Meli-Melo, Ul. Siemiradzkiego 17/1, Kraków
 
____________________________________________________
 
 
CENNIK:
W1………………………………………. 250 pln
W2 lub W3………………………… 130 pln
W2 + W3……………………………. 220 pln
W1 + W2 lub W3 …………….. 360 pln
W1 + W2 + W3………………… 460 pln
 
____________________________________________________
 
 
REZERWACJE:
bellydancing@saradamm.com
+ 48 501 356 705
 
Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty,
WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI,
na konto:
 
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
 
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
 
W tytule przelewu proszę wpisać nazwę wybranego pakietu warsztatów.
 
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce
 
____________________________________________________
 
 
MEGABONUS: DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW w KRAKOWIE.
Spora część ćwiczeń z naszych warsztatów zawarta jest w moich kursach on line:
https://saradammbellydance.com/courses/
https://saradammbellydance.com/…/auto-korektywa-na…/
 
Wszystkie osoby, które wezmą udział w moich warsztatach w Krakowie, będą miały możliwość zdobycia dostępów od onlajnów z dużymi rabatami 😊.
Pozdrowienia i do zobaczenia.
#SaraNaKanarach
 
____________________________________________________
 
 
DLA KOGO JEST TEN KURS?
 
– dla osób już prowadzących zajęcia aerial yogi, by: rozwinąć swoje umiejętności, wyćwiczyć oko w wychwytywaniu usterek posturalnych i motorycznych, a głowę i ręce w ich korygowaniu, odkryć nowe inspiracje i sposoby wykorzystania hamaka do pracy z ciałem, podnieść jakość i efektywność swoich zajęć.
– dla już prowadzących zajęcia ruchowe z innych technik niż aerial joga (joga, pilates, fitness, taniec), a chciałyby się „prze” lub „do” – branżowić i rozpocząć prowadzić zajęcia z hamakami.
– dla osób już praktykujących aerial jogę, które myślą o prowadzeniu zajęć aerialowych i chcą zrobić pierwszy lub kolejny krok, który pozwoli im przybliżyć się do takiego celu. Zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, by poprowadzić podstawowe sesje aerial jogi i docelowo zostać instruktorem. Wraz z kolejnymi edycjami kursu, będzie możliwa kontynuacja rozwoju, w celu kompletnego przygotowania do prowadzenia zajęć „jogi” w hamaku.
– dla wnikliwych i dociekliwych praktykujących aerial jogę, by na własne potrzeby zdobywać wiedzę o świadomym, bezpiecznym i efektywnym treningu, poszukujących uważności i korekty, której niemogą znaleźć na dotychczasowych zajęciach.
– dla osób sprawnych i aktywnych fizycznie, z doświadczeniem w różnych dziedzinach ruchowych, niekoniecznie aerialowych, chcących dogłębnie i precyzyjnie zainteresować się aerial jogą – z perspektywą udziału w kolejnych edycjach, składających się na kompletne kompetencje instruktora aerial yogi.
 
____________________________________________________
 
 
ZASADY UCZESTNICTWA I CERTYFIKATY
Edycji będzie sporo. 6 z nich to absolutna podstawa, stanowiąca trzon kursu, pozwalająca zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia zajęć. Pozostałe będą miały charakter uzupełniający, pokazujący kolejne oblicza aerial jogi – aerial cpuples, aerial dance, techniki neuromobilizacji czy stymulacji powięziowej w hamaku.
Uczestnicy tej i każdej kolejnej edycji kursu , otrzymują certyfikat jego ukończenia. Warunkiem jego otrzymania będzie udział w całości danej edycji i prawidłowe wykonywanie zadań testowych opartych o aplikowany materiał.
Osoby będące już instruktorami aerial jogi lub/i innych technik ruchowych mogą potraktować ten kurs i każdą jego kolejna edycję, jako rozszerzenie i podniesienie umiejętności, a po zintegrowaniu materiału zaaplikować go wprost do prowadzenia zajęć.
Dla osób wstępujących na drogę przygotowania się do pracy instruktora, kurs ten stanowi pierwszy etap edukacji. Kolejne edycje pozwolą zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz praktykę niezbędną do prowadzenie zajęć z aerial yogi.
Warunkiem uzyskania certyfikatu całościowego, jest udział we wszystkich 6 głównych edycjach i przygotowanie metodyczne i merytoryczne sesji aerial jogi oraz jej przeprowadzenie sesji pod moim okiem.
Poszczególne edycje z 6 podstawowych będą się z czasem powtarzać. Będzie zatem możliwość uzupełnienia wiedzy, by posiadać komplet zrealizowanych szkoleń z grupy 6 podstawowych, jeżeli z przyczyn niezależnych, któryś z terminów sesji podstawowych były nieosiągalny.
Jeżeli Waszym celem nie jest certyfikacja całościowa, poszczególne edycje możecie traktować wybiórczo, dostosowując je tematycznie do swoich potrzeb.
Dla uczestników kursu do dyspozycji będą materiały dydaktyczne: manual/pdf (po pierwszej części – anatomia – szkielet i mięśnie), dostępna on-line: rejestracja video całego kursu oraz dostęp do specjalnej grupy na fb.
Mój kurs, będzie mieć tez docelowo, kompletną, bliźniaczą wersję on-line, do nabycia dla uczestników EDYCJI w realu w super korzystnej cenie. Będzie on powstawał równolegle z projektem „off line”, o czym oczywiście pojawią się informacje.
 
____________________________________________________
 
 
CO ZYSKASZ DZIĘKI MOJEMU KURSOWI
 
Na kursie podzielę się z Wami:
– moim doświadczeniem, metodami prowadzenia zajęć i aplikowania wiedzy.
– jak i w oparciu o co tworzyć strukturę oraz program zajęć (w tym otrzymasz gotowe schematy lekcji),
– sposobami obserwowania i analizowania postawy, motoryki i nawyków ruchowych uczestników zajęć.
– pokażę, jak korygować podopiecznych w poszczególnych ćwiczeniach poprzez komendy, prezentację ruchu i manualnie,
– jak modyfikować na bieżąco program zajęć: poszczególne pozycje i sekwencje, by dostosować je do aktualnych predyspozycji, ale też ukierunkować na korektywę i rozwój.
– jak zarządzać lekcją o zróżnicowanym poziome umiejętności, predyspozycji i gotowości na wyzwania,
– jak wprowadzać w pozycje odwrócone osoby obawiające się ich,
– informacjami o przeciwwskazaniach do udziału w zajęciach lub wykonywania poszczególnych pozycji(sekwencji)
– moją wiedzą z anatomii w ujęciu praktycznym i teoretycznym, która przewija się przez cały kurs i w sporej części zawarta jest w materiałach video z kursu,
– informacjami na temat sprzętu, jego doboru, montażu, konserwacji i bezpiecznej eksploatacji.
 
____________________________________________________
 
 
DLACZEGO AERIAL YOGA?
 
Aerial Yoga ma już mocna pozycję wśród aktywności ruchowych w naszym kraju. Co więcej – zdobywa coraz większą popularność – coraz więcej praktykujących – coraz więcej miejsc i instruktorów.
Sporo mówi się o jej benefitach – możliwości odciążenia kręgosłupa i stawów w pozycjach odwróconych i częściowo podwieszonych, budowania mobilności ciała poprzez ekscytujące ćwiczenia konfrontujące ciało i percepcję z grawitacją oraz przestrzenią.
To co przyciąga też uczestników to akrobacje inspirowane aerial dance i oczywiście dryfujący relaks.
Jednak każda z pozycji nie tylko konfrontuje ciało z grawitacją i hamakiem, ale też ze stanem faktycznych aparatu ruchu naszych uczniów.
Stres oraz siedzący tryb życia, zanikające przejawy ruchu spontanicznego w ciągu dnia, dotychczasowe aktywności lub ich brak – tworzą całe pakiety kompensacji i ograniczeń w motoryce.
Ten właśnie fakt powoduje, ze korzyści wynikające z każdej jednej pozycji czy ćwiczenia oraz sposoby ich aplikowania przestają być jednoznaczne.
Do tego dochodzi oczywiście nastawienie mentalne
i emocjonalne w całym spektrum – pełna skala na potencjometrze od lęku po ekscytacje.
Na zajęciach grupowych zdiagnozowanie i uwzględnienie predyspozycji oraz problemów posturalnych i ruchowych jest wyzwaniem dla nauczyciela, ale też jest w mej opinii i obserwacji koniecznością.
JEŻELI CHCESZ PROWADZIĆ ZAJĘCIA ŚWIADOMIE, EFEKTYWNIE, ODPOWIEDZIALNIE…
 
____________________________________________________
 
 
WYBIERZ MÓJ KURS I NAUCZ SIĘ:
 
– analizować i interpretować sylwetki uczestników pod katem postawy i motoryki oraz jak je korygować w poszczególnych pozycjach i w ruchu,
– modyfikować poszczególne pozycje i ćwiczenia,
– dobierać ćwiczenia i sekwencje do możliwości i ograniczeń podopiecznych, tak by docelowo korygowały i rozwijały ich w kierunku harmonii,
– przygotowywać podopiecznych do akrobacji i elementów aerial dance,
– tworzyć dzięki powyższym umiejętnościom sesje bezpieczne, rozwijające, spójne i różnorodne,
– modyfikować programy sesji pod kątem uczestników, również na bieżąco, w trakcie lekcji i dobierać odpowiednio strukturę i metodykę lekcji,
– zadbać o dobre samopoczucie i progres zarówno sprawniejszych i odważniejszych , jak i obawiających się i słabiej skoordynowanych,
– jakie są przeciwwskazania do udziału w zajęciach czy wykonywania niektórych pozycji.
– dobierać, montować, konserwować sprzęt i korzystać z niego – kreatywnie i bezpiecznie.
 
Pomijanie powyższych czynników przy prowadzeniu zajęć, uczyni je formą animacji, ukierunkowaną na wspólne spędzanie czasu, bez celu treningowego.
 
Jako instruktorzy, mamy różne mamy motywacje, cele i sposoby prowadzenia zajęć. Używając przenośni…
…Można zaczynać naukę języka…np.: angielskiego, od naśladownictwa i powtarzania fraz, można od czytania Szekspira, słuchania piosenek i zakuwania słówek. Można też zacząć od alfabetu, struktury budowania zdań, gramatyki, słów i wyrażeń, po czym stopniowo wprowadzać elementy mówienia, pisania, czytania…itp.
Można chcieć na pierwszej lekcji tańca zaczynać od choreo, lub sylwetkę najpierw wypionować, uczyć przemieszczać ten pion w przestrzeni i stopniowo koordynować części ciała z oddechem i centrum.
W KAŻDEJ Z TYCH METAFOR JA JESTEM W DRUGIEJ FRAKCJI – TAKIE BĘDĄ MOJE WARSZTATY I WSZYSTKICH , KTÓRZY CZUJĄ I WIDZĄ SENS TAKIEGO PODEJŚCIA – SERDECZNIE NA NIE ZAPRASZAMM.
 
Namawiam wszystkich do świadomego prowadzenia zajęć, by nie stawały się one animacjami lub/i źródłem pozyskiwania adrenaliny i zdjęć w spektakularnych pozach na media społecznościowe – za to i jedno i drugie – może zostać wykorzystane jako element wspierający metodykę, merytorykę i efektywność zajęć.
 
____________________________________________________
 
 
PROGRAM, PRZEBIEG, LOGISTYKA:
 
 
Materiał EDYCJI I stanowi rozbudowany SCENARIUSZ LEKCJI, na podstawie którego można stworzyć 2-5 sesji aerial yogi – w zależności od intensywności, poziomu trudności i celów treningowych.
Pracujemy w parach – zmiennych, by konfrontować się z jak największą różnorodnością.
Nauczyciel nie tylko powinien sam wykonywać pozycje poprawnie, ale musi dostrzec deficyty posturalne i motoryczne uczestników zajęć. Na kursie będzie możliwość praktykowania zarówno korygowania i bycia korygowanym.
Wszystko oczywiście pod moim okiem i z moim aktywnym udziałem.
To niezbędne doświadczenie budujące warsztat oraz umiejętności metodyczne i merytoryczne instruktora.
Każdy otrzyma materiały dydaktyczne odnoszące się do treści zawartych w kursie, czyli dostęp on-line do całego kursu, który zostanie zarejestrowany, wraz z prezentacjami, korektami i komentarzami oraz pakiet z pierwszą częścią anatomii – układ kostny i mięśniowy.
 
WAŻNA INFORMACJA:
Zainteresowanych Kursem Instruktorskim, zachęcam do wzięcia również udziału w warsztatach aerial yogi z cyklu AERIAL SMART I AERIAL FEST – 05,11.23 –> https://www.facebook.com/events/287710420704622.
 
Wraz z materiałem z instruktorskiego będą stanowić:
– doskonałe rozbudowanie wiedzy i umiejętności
– możliwość dodatkowego oswajania hamaka, techniki, uważności
– okazję do obserwowania moich korekt, modyfikacji, różnicowania poziomu trudności ćwiczeń, zarządzania grupą itp.
 
Jest jasną sprawą, że doświadczenie, praktyka, trening, obserwacja oraz częstotliwość i dystans czasowy pomiędzy warsztatami, tworzą odpowiednie środowisko do rozwoju. W przypadku szkolenia się w celach instruktorskich – jest to jeszcze istotniejsze.
Polecam zatem uwadze te dodatkowe warsztaty, zapoznanie się z ich programem i rozważenie dołączenia do nich.
 
 
____________________________________________________
 
 
 
Część I. Sobota, 11.11.23
 
09:00 – 19:30, w tym przerwa lunchowa 13:30 – 15:00
1. Postawa, motoryka, testy posturalne i podstawy anatomii.
Interaktywny wykład z wizualizacjami, prezentacją i ćwiczeniami w parach oraz podgrupach. Wzorce oddechowe. Przeciwwskazania do udziału w zajęciach ogólno-zdrowotne.
2. SCENARIUSZ I – Struktura, metodyka, dobór i modyfikacja ćwiczeń, korektywa, tworzenie sekwencji – czas przebywania w pozycji i wychodzenie z nich – prezentacja w widocznej perspektywie, uwzględnienie 1 lub 2 pkt zawieszenia hamaka.
Przeciwwskazania do wykonywania ćwiczeń: motoryczno-posturalne, przejściowo-zewnętrzne.
 
_______________
 
 
2.1. Rozgrzewka całego ciała, przygotowanie core i rąk, mobilizacja szyi. barków, klatki, tylnej taśmy, miednicy, nóg i łopatek.
 
Pozycje stojące:
a. skłony i rolowania – ćwiczenia oddechowe – fazy oddechu; rożne opcje ułożenia rąk w hamaku oraz stóp na ziemi – przysiady -wznosy nóg – korektywa
b. chwyty – poczucie osi ciała i kręgosłupa, w pionie i poza nim –
skłony, deski i przysiady – “set stolarski” – wznosy nóg
 
_______________
 
 
2.2 Ćwiczenia zasadnicze. – aktywacja stóp i kolan, core, mobilizacja miednicy i barków oraz tylnej i bocznej taśmy – balans i kształtowanie wzorców posturalno-motorycznych z hamakiem – pozycje z jedną nogą w hamaku:
– wymachy nogą, skręty, skłony, półszpagaty i szpagaty,
– wojownik nr 3 – technika i korektywa z użyciem pętli i dwóch
hamaków
 
Pozycje podwieszone:
a. pozycja spadochroniarza – korektywa, mobilizacja, wzmacnianie, ruchy izolowane
b. flow “od deski do deski”, w tym jednonóż
 
_______________
 
 
2.3. Pozycje relaksujące, część I:
e. relaks – dryfująca savasana – prowadzenie i korektywa
 
 
____________________________________________________
 
 
Niedziela, 12.11.23
 
11:00 – 20:00, tym przerwa lunchowa 15:00 – 16:00
 
 
2.2. – Ćwiczenia zasadnicze – SCENARIUSZ I – ciąg dalszy:
 
 
Wprowadzenie do podciągnięć – nakrywka i świeca;
a. wykorzystanie elementów z dnia poprzedniego jako ćwiczeń testowych i rozwinięcie ich do techniki podciągnięć i wchodzenia do nakrywki i świecy.
b. korektywa, asekuracja, dostosowanie etapów do poziomu podopiecznych
c. chwyt, stabilizacja core+ łopatki – bezpieczeństwo dla szyi i nadgrastków
Pozycje podwieszone:
Hamak w pachwinie – korektywa, mobilizacja, stabilizacja.
a. podpory – aktywacja, core, dłoni, nadgarstków, łopatek i kręgosłupa
b. psy – aktywacja core, barków, zginaczy biodrowych i tylnej taśmy
c. balans w pozycji latajacej/podwieszonej
d. praca w parach – pozycje regenerujące
_______________
 
Pozycje latające, stojące:
a. latające drzewa, pozycje powiązane, rozwinięcia, modyfikacje
– oswajanie, asekuracja, korektywa, mobilizacja, stabilizacja.
_______________
 
2.3. Pozycje relaksujące cz.II:
b. dryfujący pampers – korektywa i prowadzenie
 
_______________
 
 
2.2. – Ćwiczenia zasadnicze – SCENARIUSZ I – ciąg dalszy:
 
Pozycje leżące, częściowo podwieszone:
a. mobilizacja i stabilizacja kręgosłupa, aktywacja nóg i pośladków, otwarcie bioder – rolowania, wznosy, skręty i pozycje boczne
 
_______________
 
Pozycje odwrócone – korektywa, oswajanie i asekuracja:
a. nietoperz i pług – asekuracja i oswajanie z pozycjami odwróconymi
b. odwrócony budda – asekuracja, bezpieczeństwo kolan
c. żaba i gołąb – asekuracje i modyfikacje pozycji
 
_______________
 
2.2. Pozycje relaksujące część III:
c. leniwiec – korektywa i prowadzenie
d. żyrafa
f. uziemiony wodospad
 
 
____________________________________________________
 
 
CENY:
Edycja I – 16h zajęć, materiały dydaktyczne, dostęp do grupy – 1650 pln
 
 
____________________________________________________
 
 
 
REZERWACJA MIEJSC:
W celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłat:
– w momencie rezerwacji kwota wysokości 50% wybranego pakietu, będąca bezzwrotną zaliczką, przelew na konto:
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
Sara Damm – Bellydance & Aerial Yoga,
Osiedlowa 4, 32-540 Trzebinia
w opisie przelewu “Kurs instruktorski aerial jogi 1”
 
– pozostałą część kwoty, na miejscu w dniu warsztatów gotówką,
lub do 06.11.23 przelew na konto:
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
Sara Damm – Bellydance & Aerial Yoga,
Osiedlowa 4, 32-540 Trzebinia.
w opisie przelewu “Kurs instruktorski aerial jogi 1”
 
 
____________________________________________________
 
 
 
WIĘCEJ INFORMACJI:
 
+ 48 501 356 705
bellydancing@saradamm.com
www.saradammbellydance.com
 
 
____________________________________________________
 
 
 
GDZIE SIĘ SPOTKAMY?
Akademia Meli-Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1
Kraków
 
 
___________________________________________________
 
 
KILKA SŁÓW O MNIE:
Moja przygoda z ruchem zaczęła się przypadkowo 15 lat temu. Byłam wtedy 34-letnią posiadaczką długiego ciała, składającego się z typowych dla naszej cywilizacji przykurczów i kompensacji posturalnych. Skłaniając się w przód nie sięgałam podłogi.
Była ona odległa dla moich dłoni jak dziecięce marzenie o byciu tancerką.. Podczas pierwszej lekcji tańca objawiłam się jako prawdziwa królewna… z drewna. Mimo, że stać mnie było wówczas same nieudolne ruchy, po zajęciach poczułam się lepiej. Zrozumiałam jak bardzo oddzieliłam się od swojego ciała.
Dostrzegłam w tej sytuacji szansę, by to zmienić. Podjęłam wyzwanie.
Zafascynowana tańcem orientalnym szybko odkryłam , że droga do harmonii ruchu i oddechu będzie wymagała ode mnie skuwania blokad motorycznych z mojego ciała, niczym elewacji secesyjnej kamienicy przeznaczonej do remontu.
Mozolnie, ale też z dziecięcym wręcz entuzjazmem, budowałam nowe wzorce ruchowe i posturalne, mobilność i siłę. Wszystko to, by wyizolowanym i skoordynowanym ciałem, przeżywać i wyrażać emocje w tańcu. Analizowałam, zgłębiałam i naprawiałam mój aparat ruchu.
Czerpałam z jogi, pilatesu, baletu , jazzu … fizjoterapii, rehabilitacji i anatomii, by dać sprawność mojemu ciału. Okazało się to również regenerujące dla umysłu i emocji.
Tym doświadczeniem dzielę się z uczestnikami moich zajęć.
Z racji mojego mocno opóźnionego startu jako tancerki, aerial yoginki i instruktorki sportu, wiem doskonale przez co przechodzi na zajęciach ruchowych dorosły człowiek, mniej lub bardziej aktywny fizycznie.
Znam sposoby na skuteczne rozbudzanie ciała i jego korygowanie. Rozumiem bolączki i obawy towarzyszące nowicjuszom, ale też trudy niwelowania nieprawidłowych nawyków u osób już ćwiczących.
Moje wieloletnie obserwacje i doświadczenie pozwalają mi zrozumieć, jak ważne są korektywa i oddech oraz uczenie ruchu zgodnie z prawidłową motoryką, bez względu na jego rodzaj. Pomocnym też jest moje przenikliwe „dizajnerskie” oko, bowiem przeszło 25 lat zajmowałam się projektowaniem mody i stylizacją.
Pomimo debiutu w wieku dość słusznym, udało mi się uczynić z ruchu i tańca sposób na życie, związać się z nimi zawodowo.
Właśnie dlatego, z pasją i pełnym zaangażowaniem, przekazuję moja wiedzę i umiejętnością…. wiem jak wiele można osiągnąć kształtując świadomość ciała – bez względu na punkt wyjścia.
Czas i tak upłynie, od nas zależy czym go wypełniamy.
Z powodzeniem ukończyłam Państwowy Kurs Kwalifikacyjny Instruktora Sportu, o specjalizacji taniec orientalny oraz Kurs Intruktora Aerial Jogi u Moniki Łazuk (OMG Yoga- Kolonia, De), która w światy latające mnie wprowadziła.
Przez lata szkoliłam się u wielu wybitnych pedagogów ruchu, tancerek i tancerzy – tu tylko kilka nazwisk: Barbara Czajkowska, Agnieszka Marczak, Samantha Emanuel, Ashley Lopez, Isidora Bushkovski oraz Anasma– Yoga-Dance-Aerial – niezwykle inspirująca artystka i nauczycielka.
Kiedyś znalazłam w necie opinię na temat moich zajęć:
„Sara pokazuje precyzyjnie poszczególne ruchu, tłumaczy niestrudzenie, obrazowo i przestrzennie czym i jak poruszać, by wykonać poszczególne pozycje czy figury, motywuj i dużo żartuje – ale i tak najzabawniejsze jest to , że ona naprawdę wierzy w to, że nas nauczy wszystkiego co umie.”
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMM
#SaraNaKanarach
 
____________________________________________________
 
29.10.23 – NIEDZIELA – UPPER BODY MOBILITY
11:00 – 13:00 – Kręgosłup Szczęśliwy – Mobilizacja i Stabilizacja
13:15 – 15:30 – Chest & Shoulders Opener
Przerwa na lunch
16:30 – 18:30 – Szyja – Korektywa i Mobility
 
______________________________________________
 
04.11.23 – SOBOTA – LOWER BODY MOBILITY
13:30 – 15:30 – Hips Opener
15:45 – 17:45 – Stopy – Kolana – Miednica – Korektywa i Mobility
18:00 – 20:00 – High Heels Runway – jak poruszać się w butach na obcasach.
 
____________________________________________________
 
 
Przygotowałam dla Was nowe zestawy ćwiczeń, sprytnych i efektywnie mobilizujących ciało. Tego dnia dowiemy się kiedy i jak stabilizować kręgosłup oraz jak równocześnie pracować nad jego mobilnością. Użyjemy drążka i pętli oporowych do kształtowania świadomości ułożenia kręgosłupa w jego neutralnym ułożeniu w pozycjach statycznych oraz w ruchu.
Będziemy różnicować ten stan od sytuacji, w których wykorzystujemy ruchomość i giętkość kręgosłupa.
Zadbamy o to, by wzmacniać mięśnie również w fazie jego elastyczności.
Skorygujemy technikę wielu popularnych ćwiczeń oraz poznamy takie, które stymulować będą Wasze mięśnie do pracy zgodnie z poprawną motoryką i postawą.
Stabilizacja i mobilizacja to umiejętności są niezbędne dla właściwego funkcjonowania naszego ciała. Wykorzystacie je wraz
z wiedzą i sekwencjami we wszystkich dyscyplinach ruchowych oraz w codziennym życiu.
 
Warsztaty odpowiednie dla osób mniej i bardziej aktywnych, zapobiegające kontuzjom, eliminujące bóle i dyskomforty w kręgosłupie, klatce, barkach i szyi, biodrach, kolanach czy stopach. Poprawiające postawę i motorykę oraz oddech.
 
 
Ostatni warsztat 04.11.23 odbiega od poprzedzających go, ale doskonale wykorzysta zdobyte umiejętności ruchowe do harmonijnego i zdrowego poruszania się w butach na obcasach.
Przydatne w życiu potocznym ale i dla osób tańczących różne techniki w butach na obcasach.
Jeżeli nie korzystacie z obcasów, tak wykorzystacie te skillsy do harmonijnego i eleganckiego poruszania się.
Zapraszamm i polecamm !!!
 
 
____________________________________________________
 
 
MIEJSCE:
Akademia Meli-Melo, Ul. Siemiradzkiego 17/1, Kraków
 
 
____________________________________________________
 
 
CENNIK ZA JEDEN DZIEŃ WARSZTATOWY:
Jeden warsztat – 130 pln
Dwa warstaty – 220 pln
Trzy warsztaty – 290 pln
Ceny warsztatów zmniejszają się w pakietach w ramach jednego dnia warsztatowego.
 
____________________________________________________
 
 
REZERWACJE:
bellydancing@saradamm.com
+ 48 501 356 705
Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty,
WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI,
na konto:
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
W tytule przelewu proszę wpisać nazwę wybranego pakietu warsztatów.
 
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
 
____________________________________________________
 
 
MEGABONUS !!!
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW w KRAKOWIE.
Spora część ćwiczeń z naszych warsztatów zawarta jest w moich kursach on line:
https://saradammbellydance.com/courses/
https://saradammbellydance.com/…/auto-korektywa-na…/
Wszystkie osoby, które wezmą udział w moich warsztatach w Krakowie, będą miały możliwość zdobycia dostępów od onlajnów z dużymi rabatami 😊. Szczegóły na miejscu, w trakcie zajęć.
Pozdrowienia i do zobaczenia.
#SaraNaKanarach
 
#SaraWKrakowie #mobility #izolacje #zdrowykręgosłup #zdrowyruch #miednica #barki #bólepleców #treningzdrowotny #klatkapiersiowa #stretching #korektywa #rozciąganie #bellydance #mobility #szpagat #kursszpagatowy #highheels #runway #kraków #melimelo
____________________________________________________
 

31.10; 07.11;14.11.2023, TRZY KOLEJNE WTORKI, 20:15-21:45

____________________________________________________
 
Jak zawsze będziemy pracować mobilnością naszego ciała, czyli jego wzmacnianiem i uelastycznianiem , UKIERUNKOWANYM na szpagat podłużny.
 
ZAPRZASZAMM serdecznie WSZYSTKICH, którzy zatęsknili za moimi zajęciami, którzy jeszcze na nich nie byli… i rzesze tych co ćwiczą ze mną ON-LINE – czas skonfrontować się w REALU.
Obiecuję, że mój wnikliwy wzrok i “sarzący” palec dosięgną WAS skutecznie i z namaszczeniem.
Zapraszamy tych, co chcą do szpagatu się przybliżyć, wreszcie go osiągnąć, oswoić i ustabilizować lub pogłębić, a dzięki temu wpływać korzystnie na całokształt swojej sprawności i formy.
 
Poza ćwiczeniami szpagatowymi, w trakcie naszych spotkań będziemy dokładać, jako uzupełnienie, sekwencje ruchowe poświęcone otwieraniu klatki piersiowej i obręczy barkowej, pionowaniu kręgosłupa. Dzięki temu podejdziemy kompleksowo do naszych ciał.
Szpagat to wypadkowa wielu umiejętności ruchowych w naszym ciele. Nie warto go wymuszać, omijając solidne podstawy posturalno motoryczne. Praca nad nim jest wręcz wskazana, ponieważ w/w podstawy odrabiając lekcje z w/w podstaw, dbamy o swoja formę, sprawność i zdrowie na wiele lat.
Dlatego umiejętność szpagatu można oczywiście potraktować jako wyzwanie, ale też jako źródło wiedzy i umiejętności oraz zestawy ćwiczeń, które pozwolą nam na ożywienie i odblokowanie bioder, wzmocnienie i uaktywnienie CORE, pośladków oraz mięśni nóg – czyli zbawienie dla naszych umęczonych siedzącym trybem życia zginaczy biodrowo-lędźwiowych.
Dodatkowe elementy zadedykowane barkom i klatce piersiowej dopełnią i zharmonizują motorykę całego ciała, wspierając tym samym łatwość utrzymywania prawidłowej postawy.
Bądźcie z nami… ze szpagatami ….. i nie tylko.
Wszystkich zainteresowanych nie tylko szpagatami… odsyłam do wydarzenia głównego… opisującego wszystkie moje kursy i warsztaty jesienią 2023.
 
____________________________________________________
 
 
MIEJSCE:
Sala do treningu, ul. Św. Filipa 13/16, Kraków
 
____________________________________________________
 
 
CENNIK:
Karnet na zajęcia : 150 pln
Pojedyncze wejście: 60 pln
 
____________________________________________________
 
 
REZERWACJE:
bellydancing@saradamm.com
+ 48 501 356 705
 
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI na konto:
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
W tytule przelewu prosze wpisać: mobility to split – kurs
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
 
____________________________________________________
 
 
MEGA BONUS: DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW w KRAKOWIE.
 
Spora część ćwiczeń z naszych warsztatów zawarta jest w moich kursach on line:
https://saradammbellydance.com/courses/
https://saradammbellydance.com/…/auto-korektywa-na…/
 
 
Wszystkie osoby, które wezmą udział w moich warsztatach w Krakowie, będą miały możliwość zdobycia dostępów od onlajnów z dużymi rabatami 😊.
Pozdrowienia i do zobaczenia.
#SaraNaKanarah

#SaraWKrakowie #szpagat #split #mobilitytosplit #mobility #zdrowyruch #zdrowykręgosłup #lookatme #Iamfifty #kraków #stretching #rozciąganie

 
 

Więcej szczegółów  o programie w wydarzeniu poniżej…zjedź w dół!!!

_______________________________________
 

08.11;15.11.2023, DWIE  ŚRODY, 19:30-21:30

_______________________________________
 
Jeżeli: bolą Cię plecy i inne członki;
  • Twój kręgosłup i stawy rdzewieją od braku ruchu
  • zacząłeś/zaczynasz się ruszać i chcesz od razu uczyć się prawidłowego wykonanie ćwiczeń o odblokowania ciała

LUB 

  • jesteś aktywny, ale wciąż dużo siedzisz – masz kompensacje i przykurcze i brak mobilności godnej, przez zbyt jednokierunkowe treningi (bieganie, rower, siłownia)
  • tańcujesz różne rzeczy, ale pobolewają lędźwie, obroty się chwieją, a ogólna koordynacja mogłaby być lepsza
  • tańcujesz, ale za mało ruchy izolujesz
  • jesteś całkiem sprawny, ale chcesz odmiany i w ciekawy oraz skuteczny sposób rozruszać swoje ciało, poprawić formę, świadomość i harmonię ruchu o nowe perspektywy.

 

Wyjątkowe zajęcia o korygowaniu postawy i motoryki, budowaniu mobilności całego ciała…kształtowaniu funkcjonalności ruchowej, ale też ruchów izolowanych.

Ćwiczenia będą nietypowe i zaskakujące. Każda z lekcji będzie poświęcona całemu ciału.

To doskonałe uzupełnienie i rozwinięcie Weekendowych Warsztatów Mobility  – 29.10, niedziela  i 04.11 sobota

Ćwiczenia i sposób pracy z ciałem w weekendy i środy będą zupełnie odmienne.

Polecamm i zapraszamm

 
________________________________________
 
MIEJSCE:
Sala do treningu, ul. Św. Filipa 13/16, Kraków
 
________________________________________
 
CENNIK:
Karnet na zajęcia : 170 pln
Pojedyncze wejście: 100 pln
 
________________________________________
 
 
REZERWACJE:
bellydancing@saradamm.com
+ 48 501 356 705
 
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI na konto:
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
W tytule przelewu prosze wpisać: mobility to split – kurs
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
 
_______________________________________
 
 
MEGA BONUS: DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW w KRAKOWIE.
 
Spora część ćwiczeń z naszych warsztatów zawarta jest w moich kursach on line:
https://saradammbellydance.com/courses/
https://saradammbellydance.com/…/auto-korektywa-na…/
 
 
Wszystkie osoby, które wezmą udział w moich warsztatach w Krakowie, będą miały możliwość zdobycia dostępów od onlajnów z dużymi rabatami 😊.
Pozdrowienia i do zobaczenia.
#SaraNaKanarah

#SaraWKrakowie #szpagat #split #mobilitytosplit #mobility #zdrowyruch #zdrowykręgosłup #lookatme #Iamfifty #kraków #stretching #rozciąganie

 
____________________________________________________
 
HIGH HEELS RUNWAY – WARSZTATY PORUSZANIA SIĘ W SZPILKACH – 04.11.23, 18:00 – 20:00
 
____________________________________________________
 
 
Warsztat znany i lubiany oraz bardziej wartościowy niż Ci się wydaje! Będzie nie tylko o wdzięku, ale i o prawidłowej postawie, motoryce i zdrowym ruchu. O tym, jak zdrowo i stylowo, z wdziękiem i elegancją, kroczyć na wysokich obcasach na co dzień, oraz z rozmachem na okoliczność nieoczekiwana, a spektakularną.
 
Tym razem…. nowe i zmodyfikowane ćwiczenia, by osiągnąć harmonijny i zdrowy sposób poruszania się w butach na obcasach. Przydatne w życiu potocznym, ale i dla osób tańczących różne techniki w butach na obcasach.
 
Tym lepsze rezultaty otrzymacie, wybierając się na wcześniejsze warsztaty odbywające się tego dnia: mobility o biodrach i nogach. W pakiecie z warsztatami Mobility wychodzi się z wdziękiem i taniej!!!!
 
 
Zatemm, jeżeli chcesz:
 
👠 poruszać się pewnie, zdrowo i z gracją na wysokich obcasach
👠 robić to nie nadwyrężając kręgosłupa i stóp
👠 wzmocnić stopy, kolana, mięśnie nóg i pośladki
👠 skorygować ułożenie miednicy
👠 ustabilizować kręgosłup i całą postawę ciała
👠 poprawić motorykę
👠 wykorzystać to w życiu lub w tańcu
👠 poczuć się pewniej siebie, harmonijnie i zmysłowo
👠 nauczysz się poprawnie poruszać również bez obcasów
👠 mieć dobrą zabawę, w trakcie kursu … a potem za każdym kiedy po prostu “idziesz” !!!
 
Mam dla Ciebie rozwiązanie idealne!!!!
Warsztat High Heels Runway … czyli jak poruszać się na wysokich obcasach.
 
 
____________________________________________________
 
 
MIEJSCE:
Akademia Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1
 
____________________________________________________
 
 
CENNIK:
130 pln
90 pln – w pakiecie z jednym z poprzedzających je warsztatów Mobility
70 pln – w pakiecie z dwoma poprzedzającymi je warsztatami Mobility
 
____________________________________________________
 
 
REZERWACJE:
bellydancing@saradamm.com
+48 501 356 705
 
Gwarancją rezerwacji miejsca na wszystkich warsztatach jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty
WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI
na konto:
 
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
 
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
 
_________________________________________________
 
 
MEGA BONUS: DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW w KRAKOWIE.
 
Spora część ćwiczeń z naszych warsztatów zawarta jest w moich kursach on line:
https://saradammbellydance.com/courses/
https://saradammbellydance.com/…/auto-korektywa-na…/
 
 
Wszystkie osoby, które wezmą udział w moich warsztatach w Krakowie, będą miały możliwość zdobycia dostępów od onlajnów z dużymi rabatami 😊.
Pozdrowienia i do zobaczenia.
Bardzo serdecznie zapraszamm o do zobaczenia niebawem.

DATY I DETALE LADA MOMENT!!!!

13:30 – 15:30 –
15:45 – 17:45 –
 
18:00 – 20:00 –
______________________________________
 

Ceny:

Jeden dzień warsztatowy!

1 warsztat 130 pln
2 warsztaty 210 pln
3 warsztaty 290 pln

 

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI
na konto:

SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

W tytule przelewu proszę wpisać nazwę wybranego pakietu warsztatów.

Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.

Zapisy:

bellydancing@saradamm.com,
tel. +48 501 356 705

Miejsce:

Akademia Meli-Melo
 ul. Siemiradzkiego 17/1 (parter)

#SaraNaKanarach #SaraWKrakowie  #bellydance #taniecbrzuch #izolacje #technikatańca #taniecorientalny #orientalfusion. #fusionBellydance #tribalfusion #fusiondance #obroty #falowanie ##bodywawing #aerialyoga #jogawhamaku #flyingyoga #mobility #Szpagat #rozciąganie #stretching #korektywa #technika #zdrowykręgosłup #zdrowyruch #aerial #handstand #stanienarękach #relaks #oddech #czaswolny #aktywnywypoczynek #warsztaty #kursszpagatowy

MOŻE SIĘ  UDA W GRUDNIU – KTO WIE???
 
 
 
Warsztat 1- godz. 9:00-10:30
 
Wielbłądy, boczne fale i kaskady…czyli falowanie korpusem kierunkach wszelkich…koła klatką i biodrami (omi) i składanie tego w “kaskady” czyli płynnego przejścia z koła klatką przez wielbłąda do koła biodrami i z powrotem. To będzie zadanie dla początkujących…. osoby bardziej zaawansowane będą dodawały do tych kombinacji shimmy góry lub dołu…więc będzie okazja poćwiczyć Layering i koordynacje. Wszystko zgramy z typowymi rytmami arabskimi.
Poziom początkujący/średniozaawansowany
 
 
Warsztat 2- godz. 10:45-12:15
 
Jak przemieszczać się w tańcu z figurami typowymi dla orientu – koordynacje i layering. Skupimy i na krokach, które będą nas przemieszać w przestrzeni i stopniowo będziemy dodawać do nich figury orientalne: fale wszelkie korpusem, ósemki i koła biodrami oraz klatką. Bardziej zaawansowani będą do kroków dokładać shimmy góry lub dołu oraz zmiany kierunków.
Poziom średniozaawansowany
 
 
Warsztat 3 – godz. 12:30-14:00
 
Zmiany kierunków – arabeski i półobroty… czyli jak tańczyć ciekawie i wykorzystać przestrzeń. Poznamy techniczne sposób na zmiany kierunków w tańcu przez półobroty i arabeski, a dzięki temu nauczyć się kilku sprawdzonych i zawsze atrakcyjnych rysunków dla kombinacji, choreografii lub improwizacji. Osobom początkującym ten warsztat pomoże lepiej odnaleźć się w przestrzeni, oswoić zmiany kierunków w tańcu. Bardziej zaawansowane tancerki rozwiną swobodę zachowania na scenie, lepsze rozumienie choreografii i improwizacji.
Poziom początkujący i średniozaawansowany
 
 
Ceny:
 
Do 29 maja – 100 zł/ 1 warsztat, full pass 250 zł
Od 30 maja – 130 zł/1 warsztat, full pass 300 zł
 
Zgłoszenia przez sms: tel. 606 972 656
 
Wpłaty na nr konta: 50 1500 1041 1015 9000 8251 0000
BYĆ MOŻE SIĘ UDA I TYM RAZEM OGARNĄĆ TAKI WARSZTAT
 
Chcesz dowiedzieć jak świetnie wyglądać? Cieszyć się wizerunkiem, który współgra z tym kim jesteś – Twoją emanacja i atutami?
 
Zainwestuj w umiejętności i wiedzę, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na nietrafionych zakupach, przepełnianiu szafy, której zawartość i tak nie ubiera Cię na większość okazji, a 70% rzeczy nie łączy się ze sobą w stylizacje…i prawie z każdą jest coś nie tak.
 
Przyjdź na moje warsztaty i naucz się:
– Umiejętnie wybierać i kupować ubrania oraz dodatki
– Analizować sylwetkę pod względem proporcji
– Dobierać kolory i desenie
– Skompletować zawartość szafy, z niewielu wyselekcjonowanych elementów, podkreślających Twoje mocne strony, dających się łatwo ze sobą komponować w zestawy i stylizacje
– Patrzeć na siebie w nowy sposób
Damm Ci absolutnie unikatowe i skuteczne instrumenty, by szybki rzut oka na ubrania i dodatki w Twojej szafie, pozwalał z łatwością komponować stylizacje na każdą okoliczność – wszak ważne jest nie tylko to co nosimy, ale tez jak to robimy.
 
Zapraszamy serdecznie na zaskakującą i pełną niespodzianek opowieść, ilustrowaną metamorfozami, które to dokonają się na oczach zgromadzonych.
Gwarantujemy przyjazną atmosferę, dobry humor, wartką akcję, sporą dawkę solidnej, sugestywnie i barwnie podanej wiedzy o komponowania wizerunku.
 
Doświadczymy tego jak wielką ma on moc jako element komunikacji i jak wiele mówią o nas nasz wygląd i emanacja.
Prezentacja przeplatająca się z wykładem będą barwne, dynamiczne, poparte ilustracjami, angażujące uczestników do aktywnego udziału. Zobaczymy jak bardzo można odmienić wizerunek, a tym samym wrażenie jakie wywiera na otoczeniu. Wszystko to dzięki operowaniu kilkoma elementami garderoby oraz wybranymi dodatkami. Doświadczymy tego w jakim stopniu wygląd stanowi formę komunikacji z otoczeniem i jak w prosty sposób można wpływać na jego jakość.
 
SPOTKAJMY SIĘ ZATEMM:
03.06.23, sobota, 14:30 – 19:30
Meli – Melo
ul. Siemiradzkiego 17/1
Kraków
CENY:
390 pln – do 25.05.23
490 pln – do 30.05.23
REZERWACJA MIEJSC:
bellydancing@saradamm.com
+48 501 356 705
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI
na konto:
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
W tytule przelewu proszę wpisać: WARSZTATY ST
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce.
Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.

Dwie sesje dziennie, relaks nad oceanem i w górach.

JOGA W HAMAKU I MOBILITY W PLENERACH KANARYJSKICH – EDYCJE GRUDNIOWE!!!!
 
5 – 12.12. 2023 – TERAZ SUPER CENA – 5490 pln
26.12.23 – 02.01.24 – CZYLI SYLWESTER W PAKIECIE – 7590 pln
 
Jeżeli chcecie niezapomnianych wakacji, w czasie których:
 
✅ uczynicie dobro dla ciała i głowy
✅ rozwiniecie formę i sprawność
✅ zadbacie o kręgosłup, miednice i stawy w niezwykłej konfrontacji z grawitacją
✅ poprawicie świadomość ciała i oddech
✅ odpoczniecie doświadczając uroków słonecznej Gran Canarii, szerokich plaż, majestatycznych gór, intrygujących kontrastów krajobrazowych, społecznych i kulturowych.
 
Oto jest rozwiązanie!
 
AERIAL YOGA i MOBILITY – WYJAZDY DO SARY NA KANARY !
 
 
 
10 lekcji ( 5 x aerial, 5x mata).
 
Zajęcia dwa razy dziennie, kameralne grupy, zwiedzanie wyspy, relaks nad oceanem i w górach.
DRZODZY… stało się … dziesiąty raz…OGŁASZAM WSZEM WOBEC!!!
Tygodniowe warsztaty aerial yogi i mobility na macie na Kanarach !!!
W aktualnej rzeczywistości wszyscy potrzebujemy ukojenia. Nic tak nie uspokaja jak ruch i obcowanie z naturą. Zwłaszcza jak o ruch zadba #SARA do tego na KANARACH.
PROGRAMM:
W trakcie warsztatów jak zawsze zadbam wszechstronnie rozwój Waszych ciał.
Zaczniemy od delikatnego rozruszania i korektywy. Rozluźnienie napięć i przywrócenia ruchomości stawom. Będziemy wzmacniać core. Poświęcimy uwagę miednicy i stawom biodrowym oraz nogom. Popracujemy nad otwarciem klatki piersiowej, barków i ramion.. a te ostatnie solidnie wzmocnimy.
Będzie miejsce na balans na nogach i rękach, na podciąganie, na flow..w tym elementy powitanie słońca – mojego ulubionego.
Program zajęć poprowadzę tak by ćwiczenia na macie uzupełniały się z tymi w hamaku.
Zróżnicuję też poziom trudności do Waszych możliwości i potrzeb jakie odnajdę w Waszych ciałach.
Zabiorę Was na wycieczkę w jakieś czarowne miejsce… wybierzemy wspólnie spośród kilku opcji…
oraz do Las Palmas.
Pomiędzy zajęciami pojawi się przestrzeń do samodzielnego lub wspólnego eksplorowania uroków wyspy…. Od plażowania przez spacery i mini wyprawy po knajpiano kulinarne radości.
 
WARUNKI POBYTU:
 
Opcja I
Lecisz do mnie z Polski:
 
Wylot – Warszawa lub z Katowice, godz.: 08:00
Przylot – Warszawa lub Katowice, godz.: 21:20
Bagaż nadawany 20 kg,
Transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
Zakwaterowanie na cały pobyt,
10 lekcji ( 5 x aerial, 5x mata).
 
Cena pakietów:
5490 pln – super cena – 5-12.12.23
7590 pln – Sylwestrowa edycja – 26.12.23 – 02.01.24
 
 
*Oferta oparta jest o aktualne ceny lotów i noclegów.
WSZYSTKO POWYŻEJ ZAWIERA SIĘ W PODANEJ CENIE!
 
* W cenie lub za niewielką dopłatą, max. 50 euro na cały tydzień, jest opcja all inclusive, co przy zajęciach sportowych jest bardzo wygodne… wiem co mówię. 6 razy pełne wyżywienie udało się zawrzeć w cenie, 3 razy były dopłaty.
Zakwaterowanie w dwu lub trzyosobowych pokojach z balkonami.
Hotel ładny, z ogrodem i basenami, blisko plaży.
 
Opcja II
Lecisz do mnie z dowolnego miejsca na świecie:
Mieszkasz poza granicami Polski?
Od ceny pakietu odliczamy bilety z Polski.
Zaoszczędzony budżet przeznaczysz na loty z Twojego miejsca zamieszkania.
Zakwaterowanie i wyżywienie na cały pobyt;
10 sesji ( 5 x aerial, 5x mata);
Moja opieka i sugestie oraz towarzystwo, by czas poza zajęciami upłynął radośnie i efektywnie oraz atrakcyjnie;
Cena pakietu 960 eur…. + loty w dwie strony✈️✈️
*Oferta oparta jest o aktualne ceny noclegów.
 
Zakwaterowanie w dwu lub trzyosobowych pokojach z balkonami.
Hotel ładny, z ogrodem i basenami, blisko plaży.
 
Atrakcje płatne dodatkowo w obydwu opcjach:
* 2 wycieczki, cena jednej od 20 eur do 70 eur- jest wybór
* koncert gongów i mis tybetańskich – cena 20 eur
* koncert flamenco – cena 15 eur
 
RELACJE Z OSTATNICH EDYCJI ORAZ JESZCZE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW…:
 
 
ZAPISY:
Potwierdzeniem miejsca będzie wpłata zadatku na konto. W celu uzyskania szczegółowych informacji, nr konta i rezerwacji miejsc, proszę o kontakt mailowy:
bellydancing@saradamm.com
ZAPRASZAMM SERDECZNIE
#SaraNaKanarach
05 – 12.12. 2023
26.12.23 – 02.01. 24

Gran Canaria, Yoga Maspalomas.

Google Map Link

Warunki pobytu:

Wylot – Warszawa lub z Katowice, godz.: 08:00
Przylot – Warszawa lub Katowice, godz.: 21:20
Bagaż nadawany 20 kg,
Transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
Zakwaterowanie na cały pobyt,
10 lekcji ( 5 x aerial, 5x mata).
 
Cena pakietów:
5490 pln – super cena – 5-12.12.23
7590 pln – Sylwestrowa edycja – 26.12.23 – 02.01.24
 
WSZYSTKO POWYŻEJ ZAWIERA SIĘ W PODANEJ CENIE
 

Jeżeli mieszkasz poza granicami Polski, napisz do mnie.

Od ceny pakietu odliczymy bilety z Polski.

Zaoszczędzony budżet przeznaczysz na loty z Twojego miejsca zamieszkania.

 
Atrakcje płatne dodatkowo:
 
* 2 wycieczki, cena jednej od 100 pln do 300 pln – jest wybór
* koncert gongów i mis tybetańskich,
cena 100 pln
* koncert flamenco 100 pln
 
* W cenie 5990 lub za niewielką dopłatą, max. 50 euro na cały tydzień, jest opcja all inclusive, co przy zajęciach sportowych jest bardzo wygodne… wiem co mówię. Dwa razu pełne wyżywienie udało się zawrzeć w cenie, 3 razy były w/w dopłaty.
 
 
Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z balkonami.
Hotel ładny, z ogrodem i basenami, blisko plaży.
 

* Transport na lotnisko (Ktw, Waw) z miejsca zamieszkanie do ogarnięcia… pomogę.

 

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata  zadatku na  konto. W celu uzyskania szczegółowych informacji i nr konta, bardzo proszę o kontakt mailowy:

bellydancing@saradamm.com

Serdecznie dziękuję i zapraszamm.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata  zadatku na  konto. W celu uzyskania szczegółowych informacji i nr konta, bardzo proszę o kontakt mailowy:

bellydancing@saradamm.com

Serdecznie dziękuję i zapraszamm.

 

WhatsApp: +48 501 356 705

11-12.11.13

Sobota i niedziela   w godzinach – 10:00-19:30

Sesje podstawowe 1 i 2 – podstawy anatomii, metodyka, korektywa, mobilizacja, stabilizacja.

____________________________________________________
 
– dla osób już prowadzących zajęcia aerial yogi, by: rozwinąć swoje umiejętności, wyćwiczyć oko w wychwytywaniu usterek posturalnych i motorycznych, a głowę i ręce w ich korygowaniu, odkryć nowe inspiracje i sposoby wykorzystania hamaka do pracy z ciałem, podnieść jakość i efektywność swoich zajęć.
 
– dla już prowadzących zajęcia ruchowe z innych technik niż aerial joga (joga, pilates, fitness, taniec), a chciałyby się „prze” lub „do” – branżowić i rozpocząć prowadzić zajęcia z hamakami.
 
– dla osób już praktykujących aerial jogę, które myślą o prowadzeniu zajęć aerialowych i chcą zrobić pierwszy lub kolejny krok, który pozwoli im przybliżyć się do takiego celu. Zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, by poprowadzić podstawowe sesje aerial jogi i docelowo zostać instruktorem. Wraz z kolejnymi edycjami kursu, będzie możliwa kontynuacja rozwoju, w celu kompletnego przygotowania do prowadzenia zajęć „jogi” w hamaku.
 
– dla wnikliwych i dociekliwych praktykujących aerial jogę, by na własne potrzeby zdobywać wiedzę o świadomym, bezpiecznym i efektywnym treningu, poszukujących uważności i korekty, której niemogą znaleźć na dotychczasowych zajęciach.
 
– dla osób sprawnych i aktywnych fizycznie, z doświadczeniem w różnych dziedzinach ruchowych, niekoniecznie aerialowych, chcących dogłębnie i precyzyjnie zainteresować się aerial jogą – z perspektywą udziału w kolejnych edycjach, składających się na kompletne kompetencje instruktora aerial yogi.

 

Sara Na Kanarach  i Meli w Krakowie

____________________________________________________

Na kursie podzielę się z Wami:

– moim doświadczeniem, metodami prowadzenia zajęć i aplikowania wiedzy.

– jak i w oparciu o co tworzyć strukturę oraz program zajęć (w tym otrzymasz gotowe schematy lekcji),

– sposobami obserwowania i analizowania postawy, motoryki i nawyków ruchowych uczestników zajęć.

– pokażę, jak korygować podopiecznych w poszczególnych ćwiczeniach poprzez komendy, prezentację ruchu i manualnie,

– jak modyfikować na bieżąco program zajęć: poszczególne pozycje i sekwencje, by dostosować je do aktualnych predyspozycji, ale też ukierunkować na korektywę i rozwój.

– jak zarządzać lekcją o zróżnicowanym poziome umiejętności, predyspozycji i gotowości na wyzwania,

– jak wprowadzać w pozycje odwrócone osoby obawiające się ich,

– informacjami o przeciwwskazaniach do udziału w zajęciach lub wykonywania poszczególnych pozycji(sekwencji)

– moją wiedzą z anatomii w ujęciu praktycznym i teoretycznym, która przewija się przez cały kurs i w sporej części zawarta jest w materiałach video z kursu,

– informacjami na temat sprzętu, jego doboru, montażu, konserwacji i bezpiecznej eksploatacji.

 

____________________________________________________

Edycji będzie sporo. 6 z nich to absolutna podstawa, stanowiąca trzon kursu, pozwalająca zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do prowadzenia zajęć. Pozostałe będą miały charakter uzupełniający, pokazujący kolejne oblicza aerial jogi – aerial cpuples, aerial dance, techniki neuromobilizacji czy stymulacji powięziowej w hamaku.

Uczestnicy tej i każdej kolejnej edycji kursu , otrzymują certyfikat jego ukończenia. Warunkiem jego otrzymania będzie udział w całości danej edycji i prawidłowe wykonywanie zadań testowych opartych o aplikowany materiał.

Osoby będące już instruktorami aerial jogi lub/i innych technik ruchowych mogą potraktować ten kurs i każdą jego kolejna edycję, jako rozszerzenie i podniesienie umiejętności, a po zintegrowaniu materiału zaaplikować go wprost do prowadzenia zajęć.

Dla osób wstępujących na drogę przygotowania się do pracy instruktora, kurs ten stanowi pierwszy etap edukacji. Kolejne edycje pozwolą zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz praktykę niezbędną do prowadzenie zajęć z aerial yogi.

Warunkiem uzyskania certyfikatu całościowego, jest udział we wszystkich 6 głównych edycjach i przygotowanie metodyczne i merytoryczne sesji aerial jogi oraz jej przeprowadzenie sesji pod moim okiem.

Poszczególne edycje z 6 podstawowych będą się z czasem powtarzać. Będzie zatem możliwość uzupełnienia wiedzy, by posiadać komplet zrealizowanych szkoleń z grupy 6 podstawowych, jeżeli z przyczyn niezależnych, któryś z terminów sesji podstawowych były nieosiągalny.

Jeżeli Waszym celem nie jest certyfikacja całościowa, poszczególne edycje możecie traktować wybiórczo, dostosowując je tematycznie do swoich potrzeb.

Dla uczestników kursu do dyspozycji będą materiały dydaktyczne: manual/pdf (po pierwszej części – anatomia – szkielet i mięśnie), dostępna on-line: rejestracja video całego kursu oraz dostęp do specjalnej grupy na fb.

Mój kurs, będzie mieć tez docelowo, kompletną, bliźniaczą wersję on-line, do nabycia dla uczestników EDYCJI w realu w super korzystnej cenie. Będzie on powstawał równolegle z projektem „off line”, o czym oczywiście pojawią się informacje.

 

____________________________________________________

 

PROGRAM, PRZEBIEG, LOGISTYKA:

 

Materiał EDYCJI I stanowi rozbudowany SCENARIUSZ LEKCJI, na podstawie którego można stworzyć 2-5 sesji aerial yogi – w zależności od intensywności, poziomu trudności i celów treningowych.

Pracujemy w parach – zmiennych, by konfrontować się z jak największą różnorodnością.
Nauczyciel nie tylko powinien sam wykonywać pozycje poprawnie, ale musi dostrzec deficyty posturalne i motoryczne uczestników zajęć. Na kursie będzie możliwość praktykowania zarówno korygowania i bycia korygowanym.

Wszystko oczywiście pod moim okiem i z moim aktywnym udziałem.

To niezbędne doświadczenie budujące warsztat oraz umiejętności metodyczne i merytoryczne instruktora.

Każdy otrzyma materiały dydaktyczne odnoszące się do treści zawartych w kursie, czyli dostęp on-line do całego kursu, który zostanie zarejestrowany, wraz z prezentacjami, korektami i komentarzami oraz pakiet z pierwszą częścią anatomii – układ kostny i mięśniowy.


WAŻNA INFORMACJA:

Zainteresowanych Kursem Instruktorskim, zachęcam do wzięcia również udziału w warsztatach aerial yogi z cyklu AERIAL SMART I AERIAL FEST – 05,11.23 –> https://www.facebook.com/events/287710420704622.


Wraz z materiałem z instruktorskiego będą stanowić:

– doskonałe rozbudowanie wiedzy i umiejętności
– możliwość dodatkowego oswajania hamaka, techniki, uważności
– okazję do obserwowania moich korekt, modyfikacji, różnicowania poziomu trudności ćwiczeń, zarządzania grupą itp.


Jest jasną sprawą, że doświadczenie, praktyka, trening, obserwacja oraz częstotliwość i dystans czasowy pomiędzy warsztatami, tworzą odpowiednie środowisko do rozwoju. W przypadku szkolenia się w celach instruktorskich – jest to jeszcze istotniejsze.

Polecam zatem uwadze te dodatkowe warsztaty, zapoznanie się z ich programem i rozważenie dołączenia do nich.

 

____________________________________________________


Część I. Sobota, 11.11.23


09:00 – 19:30, w tym przerwa lunchowa 13:30 – 15:00

1. Postawa, motoryka, testy posturalne i podstawy anatomii.

Interaktywny wykład z wizualizacjami, prezentacją i ćwiczeniami w parach oraz podgrupach. Wzorce oddechowe. Przeciwwskazania do udziału w zajęciach ogólno-zdrowotne.

2. SCENARIUSZ I – Struktura, metodyka, dobór i modyfikacja ćwiczeń, korektywa, tworzenie sekwencji – czas przebywania w pozycji i wychodzenie z nich – prezentacja w widocznej perspektywie, uwzględnienie 1 lub 2 pkt zawieszenia hamaka.

Przeciwwskazania do wykonywania ćwiczeń: motoryczno-posturalne, przejściowo-zewnętrzne.


_______________

 

2.1. Rozgrzewka całego ciała, przygotowanie core i rąk, mobilizacja szyi. barków, klatki, tylnej taśmy, miednicy, nóg i łopatek.


Pozycje stojące:

a. skłony i rolowania – ćwiczenia oddechowe – fazy oddechu; rożne opcje ułożenia rąk w hamaku oraz stóp na ziemi – przysiady -wznosy nóg – korektywa

b. chwyty – poczucie osi ciała i kręgosłupa, w pionie i poza nim –
skłony, deski i przysiady – “set stolarski” – wznosy nóg


_______________

 

2.2 Ćwiczenia zasadnicze. – aktywacja stóp i kolan, core, mobilizacja miednicy i barków oraz tylnej i bocznej taśmy – balans i kształtowanie wzorców posturalno-motorycznych z hamakiem – pozycje z jedną nogą w hamaku:

– wymachy nogą, skręty, skłony, półszpagaty i szpagaty,
– wojownik nr 3 – technika i korektywa z użyciem pętli i dwóch
hamaków


Pozycje podwieszone:

a. pozycja spadochroniarza – korektywa, mobilizacja, wzmacnianie, ruchy izolowane
b. flow “od deski do deski”, w tym jednonóż


_______________

 

2.3. Pozycje relaksujące, część I:

e. relaks – dryfująca savasana – prowadzenie i korektywa

 

____________________________________________________

____________________________________________________

Niedziela, 12.11.23


11:00 – 20:00, tym przerwa lunchowa 15:00 – 16:00

 

2.2. – Ćwiczenia zasadnicze – SCENARIUSZ I – ciąg dalszy:

 

Wprowadzenie do podciągnięć – nakrywka i świeca;

a. wykorzystanie elementów z dnia poprzedniego jako ćwiczeń testowych i rozwinięcie ich do techniki podciągnięć i wchodzenia do nakrywki i świecy.
b. korektywa, asekuracja, dostosowanie etapów do poziomu podopiecznych
c. chwyt, stabilizacja core+ łopatki – bezpieczeństwo dla szyi i nadgrastków

Pozycje podwieszone:

Hamak w pachwinie – korektywa, mobilizacja, stabilizacja.

a. podpory – aktywacja, core, dłoni, nadgarstków, łopatek i kręgosłupa
b. psy – aktywacja core, barków, zginaczy biodrowych i tylnej taśmy
c. balans w pozycji latajacej/podwieszonej
d. praca w parach – pozycje regenerujące

_______________


Pozycje latające, stojące:

a. latające drzewa, pozycje powiązane, rozwinięcia, modyfikacje
– oswajanie, asekuracja, korektywa, mobilizacja, stabilizacja.

_______________


2.3. Pozycje relaksujące cz.II:

b. dryfujący pampers – korektywa i prowadzenie


_______________

 

2.2. – Ćwiczenia zasadnicze – SCENARIUSZ I – ciąg dalszy:


Pozycje leżące, częściowo podwieszone:

a. mobilizacja i stabilizacja kręgosłupa, aktywacja nóg i pośladków, otwarcie bioder – rolowania, wznosy, skręty i pozycje boczne


_______________


Pozycje odwrócone – korektywa, oswajanie i asekuracja:

a. nietoperz i pług – asekuracja i oswajanie z pozycjami odwróconymi
b. odwrócony budda – asekuracja, bezpieczeństwo kolan
c. żaba i gołąb – asekuracje i modyfikacje pozycji


_______________

2.2. Pozycje relaksujące część III:

c. leniwiec – korektywa i prowadzenie
d. żyrafa
f. uziemiony wodospad

Aerial Yoga ma już mocna pozycję wśród aktywności ruchowych w naszym kraju. Co więcej – zdobywa coraz większą popularność – coraz więcej praktykujących – coraz więcej miejsc i instruktorów.

Sporo mówi się o jej benefitach – możliwości odciążenia kręgosłupa i stawów w pozycjach odwróconych i częściowo podwieszonych, budowania mobilności ciała poprzez ekscytujące ćwiczenia konfrontujące ciało i percepcję z grawitacją oraz przestrzenią.

To co przyciąga też uczestników to akrobacje inspirowane aerial dance i oczywiście dryfujący relaks.

Jednak każda z pozycji nie tylko konfrontuje ciało z grawitacją i hamakiem, ale też ze stanem faktycznych aparatu ruchu naszych uczniów.

Stres oraz siedzący tryb życia, zanikające przejawy ruchu spontanicznego w ciągu dnia, dotychczasowe aktywności lub ich brak – tworzą całe pakiety kompensacji i ograniczeń w motoryce.

Ten właśnie fakt powoduje, ze korzyści wynikające z każdej jednej pozycji czy ćwiczenia oraz sposoby ich aplikowania przestają być jednoznaczne.

Do tego dochodzi oczywiście nastawienie mentalne i emocjonalne w całym spektrum – pełna skala na potencjometrze od lęku po ekscytacje.

Więcej o aerial jodze https://saradammbellydance.com/aerial-yoga/

Akademia Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1, KRAKÓW.

____________________________________________________

CENY:

Edycja I – 16h zajęć, materiały dydaktyczne, dostęp do grupy – 1650 pln

 

____________________________________________________

REZERWACJA MIEJSC:

W celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłat:

– w momencie rezerwacji kwota wysokości 50% wybranego pakietu, będąca bezzwrotną zaliczką, przelew na konto:

87 1140 2004 0000 3102 8068 0664

Sara Damm – Bellydance & Aerial Yoga,
Osiedlowa 4, 32-540 Trzebinia

w opisie przelewu “Kurs instruktorski aerial jogi 1”


– pozostałą część kwoty, na miejscu w dniu warsztatów gotówką,
lub do 06.11.23 przelew na konto:

87 1140 2004 0000 3102 8068 0664

Sara Damm – Bellydance & Aerial Yoga,
Osiedlowa 4, 32-540 Trzebinia.

w opisie przelewu “Kurs instruktorski aerial jogi 1”

 

____________________________________________________


WIĘCEJ INFORMACJI:


+ 48 501 356 705
bellydancing@saradamm.com
www.saradammbellydance.com

29.10 – 14.11.2023
4 kolejne wtorki, 20:15 – 21:45

Przybywam do Krakowa, zatem tym razem spotykamy się na żywo
w celu osiągania lub doskonalenia szpagatu!

I tym razem wiozę dla Was masę nowych ćwiczeń z moimi ulubionymi pętlami oporowymi, by nadać Waszym biodrom swobody i nowych zakresów.

10-31.05.2023, cztery kolejne środy, 20:45-22:15

Jak zawsze będziemy pracować  mobilnością naszego ciała, czyli jego wzmacnianiem i uelastycznianiem , UKIERUNKOWANYM na szpagat podłużny.

ZAPRZASZAMM serdecznie WSZYSTKICH, którzy zatęsknili za moimi zajęciami, którzy jeszcze na nich nie byli… i rzesze tych co ćwiczą ze mną ON-LINE – czas skonfrontować się w REALU. 

Obiecuję, że mój  wnikliwy wzrok i “sarzący” palec dosięgną WAS skutecznie i z namaszczeniem.

Zapraszamy tych, co chcą do szpagatu się przybliżyć, wreszcie go osiągnąć, oswoić i ustabilizować lub pogłębić, a dzięki temu wpływać korzystnie na całokształt swojej sprawności i formy.

Poza ćwiczeniami szpagatowymi, w trakcie naszych spotkań będziemy dokładać, jako uzupełnienie, sekwencje ruchowe poświęcone otwieraniu klatki piersiowej i obręczy barkowej, pionowaniu kręgosłupa. Dzięki temu podejdziemy kompleksowo do naszych ciał.

Szpagat to wypadkowa wielu umiejętności ruchowych w naszym ciele. Nie warto go wymuszać, omijając solidne podstawy posturalno motoryczne. Praca nad nim jest wręcz wskazana, ponieważ w/w podstawy odrabiając lekcje z w/w podstaw, dbamy o swoja formę, sprawność i zdrowie na wiele lat.

Dlatego umiejętność szpagatu można oczywiście potraktować jako wyzwanie, ale też jako źródło wiedzy i umiejętności oraz zestawy ćwiczeń, które pozwolą nam na ożywienie i odblokowanie bioder, wzmocnienie i uaktywnienie CORE, pośladków oraz mięśni nóg – czyli zbawienie dla naszych umęczonych siedzącym trybem życia zginaczy biodrowo-lędźwiowych.

Dodatkowe elementy zadedykowane barkom i klatce piersiowej dopełnią i zharmonizują motorykę całego ciała, wspierając tym samym łatwość utrzymywania prawidłowej postawy.
Bądźcie z nami… ze szpagatami  ….. i nie tylko.

#SaraNaKanarach #SaraWKrakowie #aerialyoga #jogawhamaku #flyingyoga #mobility #Szpagat #rozciąganie #stretching #korektywa #technika #zdrowykręgosłup #zdrowyruch #aerial #handstand #stanienarękach #relaks #oddech #czaswolny #aktywnywypoczynek #warsztaty #kursszpagatowy

29.10 – 14.11.2023
4 kolejne wtorki, 20:15 – 21:45

 

Sata do treningów, ul. Filipa 13/16, Kraków

Karnet na 4 zajęcia : 150 pln
Pojedyncze wejście: 60 pln

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI na konto:
 
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
 
W tytule przelewu prosze wpisać: mobility to split – kurs
 
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
 
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
 

bellydancing@saradamm.com

https://www.facebook.com/SaraNaKanarach

insta: sara_damm_belly_aerial

WhatsApp: +48 501 356 705

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca będzie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI na konto:
 
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
 
W tytule przelewu prosze wpisać: mobility to split – kurs
 
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
 
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.

05.11.22 / 04.12.22

Niedziela, 11:00 – 19:30

Różne tematy oraz premierowe panele Aerial Smart

____________________________________________________
 

05.11.23, NIEDZIELA, 11:00 – 19:30 AERAL SMART + 2X AERIAL FEST

SAVE THE SPINE / POZYCJE LATAJĄCE I ODWRÓCONE / STRETCHING POWIĘZIOWY I RELAKS.

____________________________________________________
 
W1. 11:00 – 14:00, Aerial Smart – Save the Spine – poziom open
Jeżeli chcesz:
– pozbyć się bólu pleców,
– wydłużyć uelastycznić i wzmocnić swój kregosłup;
– otworzyć biodra i aktywować pośladki;
– otworzyć klatkę i barki;
– wzmocnić mięśnie brzucha, nie powodując kompresji
w kręgosłupie i stawach;
– DO TEGO ZROBIĆ TO WSZYTKO W EKSCYTUJĄCY I EFEKTYWNY SPOSÓB
…… ten warsztat jest dla Ciebie !!!!
 
Dla kogo jeszcze ten warsztat:
– dla ćwiczących aerial i tych który jeszcze go nie próbowali
– dla tych co za dużo siedzą, a za mało się ruszają
– dla aktywnych, którzy potrzebują swobody i mobilności w ciele (biegacze, rowerzyści, fani siłowni i fitnessu mają przykurcze i kompensacje)
– dla aktywnych i mobilnych, ale chcących spróbować zupełnie czegoś nowego
– dla instruktorów aeriala, by zobaczyć jak wykorzystać ćwiczenia i sekwencje aerial yogi do różnych celów treningowych i funkcjonalnego.
– dla instruktorów innych technik, by odkryć, jak kreatywne wykorzystanie aerial yogi może wspomagać rozwój i korektywę ciała.
W trakcie warsztatu dowiemy się jak zadbać o kręgosłup … czyli: mobilność i stabilizację. Będzie to nie tylko bardzo funkcjonalne, ale i ekscytujące, bowiem skorzystamy ze wszelkich możliwości jakie daje nam hamak do jogi.
Przyjrzymy się strukturze kręgosłupa w najróżniejszych konfrontacjach z grawitacją.
Będziemy go naprzemiennie: *regenerować przez wydłużanie i dekompresję ,* uelastyczniać przez zdrowe i efektywne gięcie, rolowanie oraz skręty … i tak opracowany… *stabilizować. Przejdziemy przez ćwiczenia łagodne i pasywne, po angażujące mięśnie na różnych poziomach intensywności.
Pojawią się pozycje ugruntowane, częściowo podwieszone, całkowicie od gruntu oderwane i latające, odwrócone oraz elementy akrobatyczne.
Uwzględnię oczywiście różne poziomy zaawansowania i predyspozycje uczestników – zwłaszcza w sekwencjach bardziej wymagających.
Pokażę też wiele sprytnych modyfikacji ćwiczeń w hamakach, w części z nich zastosuję pętle gumowe.
Skupimy się na zrozumieniu istoty ćwiczeń i ich poprawnym wykonywaniu. Z resztą spora część z nich jest tak zaprojektowana, by uniknąć usterek w technice.
To warsztat dla wnikliwych. Będzie skarbnicą i inspiracją do świadomych treningów własnych, dla skorygowania kręgosłupa, postawy i techniki wykonywanych ćwiczeń, dla wyeliminowania wad postawy i dolegliwości bólowych, spowodowanych złymi nawykami ruchowymi i oddechowymi oraz siedzącym trybem życia.
Dlatego cały powyższy materiał, będzie przydatny nie tylko dla początkujących czy bardziej doświadczonych , ale również dla prowadzących zajęcia – z aeriala i innych technik. Będzie stanowił też świetne przygotowanie do bezpiecznej pracy z hamakiem i aerial jogą…. oraz pod kolejne warsztaty tego dnia.
 
14:00 – 15:15 – przerwa lunchowa
W2. 15:15 – 17:15 – W locie i z głową w dół – Pozycje odwrócone i latające dla początkujących
Jeżeli :
– chcesz rozpocząć przygodę z aerialem;
– już zacząłeś i jesteś na początku swojej praktyki
– masz już dłuższy staż, ale pozycje latające i odwrócone wciąż są dla Ciebie wyzwaniem
– masz dłuższy staż, ale chcesz poprawić technikę i jakość wchodzenia i przebywania w pozycjach odwróconych i latających
… przybywaj na ten warsztat.
Oswoimy stan oderwania od podłogi i odwrócenia głową w dół, przyzwyczaimy percepcję i zmysły do tych jakże nowych doznań.
Pokażę Wam techniki i sposoby na koordynowanie ruchów i bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z pozycji.
Nauczymy się jak oddychać i układać ciało w pozycjach, by czerpać z nich benefity dla ciała, głowy i emocji.
Serdecznie zapraszam.
 
W3. 17:30 – 19:30 – Stretching powięziowy i głęboki relaks w hamaku – poziom open, początkujący
Jeżeli chcesz:
– odprężyć swoje ciało, rozluźnić mięśnie i powięzi;
– przywrócić swobodę w przestrzeniach stawowych;
– poznać nietypowe i kreatywne zastosowanie hamaka do pracy z odprężaniem ciała i umysłu;
– wplatać elementy masażu tajskiego w pozycje w hamaku
– wykorzystać dryfujący hamak jako “stymulator i otulacz” całych płatów mięśniowych i powięzi
– zrobić to dla siebie lub dla podopiecznych, o ile prowadzisz zajęcia z aeriala
…. wówczas koniecznie przybywaj na 17:30.
Będziemy pracować indywidualnie i w parach (nie trzeba mieć swojej, ale można). Czasami, każdy będzie mieć swój hamak, a czasem nawet dwa. Wasza percepcja i zmysły oraz ciała, odnajdą nowe formy ukojenia…. Jak mawiał wieszcz… będzie Pani/Pan zadowolona/zadowolony…
Bardzo, bardzo polecam!!!
 
 
 
Pozdrowienia i do zobaczenia.
#SaraNaKanarach
 
Akademia Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1, KRAKÓW.
____________________________________________________
 
 
CENNIK:
W1…………………………………. 300 pln
W2 lub W3……………………… 130 pln
W2 + W3………………………… 220 pln
W1 + W2 lub W3 …………….. 390 pln
W1 + W2 + W3………………… 490 pln
 
________________________________________
____________
 
bellydancing@saradamm.com
+ 48 501 356 705
 
Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty,
WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI,
na konto:
 
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
 
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
 
W tytule przelewu proszę wpisać nazwę wybranego pakietu warsztatów.
 
Rezerwację miejsca można odwołać najpóźniej 24h przed warsztatami, w takim wypadku pobierany jest tylko zadatek, chyba, że znajdzie się osoba chętna na to miejsce. Odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed warsztatami lub nie zjawienie się na warsztatach skutkuje obowiązkiem zapłaty całości wymaganej kwoty. Nie ma odwołania od tej zasady i okoliczności łagodzących. Wypadki losowe uczestnika leżą po stronie uczestnika. Proszę nawet nie pytać, ale zawsze można kogoś przysłać na swoje miejsce.
 
________________________________________
____________
 
 
MEGABONUS: DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW w KRAKOWIE.
Spora część ćwiczeń z naszych warsztatów zawarta jest w moich kursach on line:
https://saradammbellydance.com/courses/
https://saradammbellydance.com/…/auto-korektywa-na…/
 
Wszystkie osoby, które wezmą udział w moich warsztatach w Krakowie, będą miały możliwość zdobycia dostępów od onlajnów z dużymi rabatami 😊.
 03.12.22, sobota, 10:00 – 18:30

 

 Drogie/ Drodzy,

 jako że  ponownie objawiam się w Krakowie, zapraszam na DWA WARSZTATY z techniki, mobilizacji  izolacji, koordynacji DLA TAŃCZĄCZYCH ORIENT – TRADYCYJNY I FUZYJNY I INNE TECHNIKI TANECZNE !!!

10:00 – 12:00 – mobility – klatka i barki

Skupimy się na aktywacji core i mobilizowaniu barków oraz otwieraniu klatki piersiowej.

Poznamy proste i bardziej wymagające ćwiczenia, doskonałe do aplikowania jako przerywniki w ciągu dnia jak i takie, którymi wzbogacicie swoje treningi. Poziom open dla tańczących i nie tylko.

12:00 – 13-15 – przerwa lunchowa

13:15 – 14:45 – fale w obrębie rąk i ramion w różnych rysunkach.

Poznamy sposoby na doskonalenie falowania rękami, rozwiniemy płynność i gracje w pracy rąk i ramion, w różnych kierunkach i rysunkach rąk. Doskonałe umiejętności w tańcu orientalnym tradycyjnym i fuzyjnym oraz w innych technikach tanecznych wykorzystujących ramę i izolacje.

15:00 – 16:30 – obroty – technika, wprawki, triki

Skupimy się na ćwiczeniach pionizujących, angażujących core, uświadamiających oddech tak by poprawić nie tylko jakość obrotów ale ich ekspresję. Weźmiemy na tapetę obroty w miejscu i przemieszczające nas w przestrzeni

16:45 – 18:15 – rysunki rąk w czasie obrotów

Poświęcimy uwagę na doskonalenie harmonijnych i pełnych gracji rysunkach rąk w czasie obrotów, mniej i bardziej dynamicznych, osadzonych wokół osi i przemieszczających nas w przestrzeni. Poznamy ćwiczenia i drillingi, które pomogą nam zachować ruchomość rąk z jednoczesnym osadzeniem łopatek połączonych ze stabilnym centrum i aktywnymi nogami.

lub

16:45 – 18:15 – rysunki rąk w trakcie ruchów bioder

Niezliczone i niezwykle skuteczne ćwiczenia na izolowanie pracy bioder z równoczesnym koordynowaniem eleganckich i zmysłowych rysunków. Przydatne we wszelkich odmianach tańca orientalnego i innych technikach tanecznych wykorzystujących izolacje, ramę i różnorodną pracę rąk.

Akademia Meli-Melo, ul. Siemiradzkiego 17/1, KRAKÓW.
warsztat mobility 100 pln
1 warsztat 90 pln
2 warsztaty 170 pln
3 warsztaty 240 pln

Gwarancją rezerwacji miejsca na wszystkich warsztatach jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI
na konto:
 
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
 
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapisy:

bellydancing@saradamm.com

https://www.facebook.com/SaraNaKanarach

insta: sara_damm_belly_aerial

WhatsApp: +48 501 356 705

Gwarancją rezerwacji miejsca na wszystkich warsztatach jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% kwoty WYBRANEGO PAKIETU W MOMENCIE REZERWACJI
na konto:
 
SARA DAMM – BELLYDANCE & AERIAL YOGA
87 1140 2004 0000 3102 8068 0664
 
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

Zapisy:

bellydancing@saradamm.com

https://www.facebook.com/SaraNaKanarach

insta: sara_damm_belly_aerial

WhatsApp: +48 501 356 705

 

ZAPRASZAMMY

Sara na Kanarach i Meli w Krakowie

 

FLY WITH SARA NA KANARACH
regular class in MASPALOMAS

AERIAL YOGA – POLISH & ENGLISH 

I invite ALL  OF YOU, more or less advanced, who would like to practice aerial yoga. We have for you two exciting classes.
We are going to learn basic movement and trick in AERIAL YOGA & AERIAL DANCE.
Then we will try jumping, flying, doing inversions, flips, twirls, and twists.
THE FIRST we will learn a different ways of working with a hammock, which will help us to build the strength of the center, open the chest, unlock and strengthen the shoulders and hands.
At the end of class we will take care of our mobility, stretching and relaxation.
I will explain to you precisely everything… step by step… don’t be afraid…
OH COME ON ..let’s try… it will be fun and developmental.
We will use the hammock to gain completely new skills and experience. The previous hammock experience may be useful but is not necessary as the warm-up will include: “conditioning” and basic tricks, wrapping, rewinding and reversing.
Each Friday – 18:00-19:30

YOGA MASPALOMAS
Kuoni 25, Lago Maspalomas

single class / pojedyncze wejście- 20 eur                            carnets / karnety:
4 times per month/ 4 wejścia w mc – 60 eur
8 times per month/ 8 wejścia w mc – 120 eur

bellydancing@saradamm.com

https://www.facebook.com/SaraNaKanarach

insta: sara_damm_belly_aerial

WhatsApp: +48 501 356 705

Sara Na Kanarach – STREFA RUCHU ON-LINE

AERIAL YOGA – POLISH & ENGLISH 

IF:
– you want to unlock and activate your shoulders?
– build their strength and full range of motion?
– improve or regain the correct movement pattern of the shoulder joint?
– prepare for aerial acrobatics or other athletic activities?
– exercise healthily to avoid injury?
– DO YOU TEACH CLASSES AND ARE LOOKING FOR CREATIVE WAYS TO PROVIDE CORRECTIVE EXERCISES FOR YOUR STUDENTS?

THIS WORKSHOP IS FOR YOU!

This is an intensive and informative workshop for those who already have experience in hammock, are just gaining it or are leading classes. I will introduce you to the unusual possibilities offered by the hammock and flying or partially grounded positions. We will use the hammock creatively to correct, mobilize and stabilize the shoulder joint. We will also work on strengthening our center (CORE). The resulting material will be recorded and there will be an opportunity to obtain it permanently for your own use.

ENJOY MY WORKSHOPS


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

POLISH BELOW…………………!!!

JEŻELI:
– chcesz odblokować i uruchomić swoje barki?
– zbudować ich siłę i pełen zakres ruchu?
– poprawić lub odzyskać prawidłowy wzorzec ruchu stawu barkowego?
– przygotować się do powietrznych akrobacji lub innych sportowych aktywności?
– ćwiczyć zdrowo, by uniknąć kontuzji?
– PROWADZISZ ZAJĘCIA I SZUKASZ KREATYWNYCH SPOSOBÓ NA ĆWICZENIA KORYGUJĄCE TWOICH PODOPIECZNYCH?

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE…!

To intensywny i treściwy warsztat, dla osób które już mają doświadczenie w hamaku, dopiero je zdobywają lub prowadzą zajęcia. Przedstawię Wam niecodzienne możliwości jakie daje hamak i pozycjach latających lub częściowo ugruntowanych. Wykorzystamy hamak kreatywnie do korygowania, mobilizowania i stabilizowania stawu barkowego. Będziemy też pracować na wzmacnianiem naszego centrum(CORE). Powstały materiał zostanie nagrany i będzie możliwość uzyskania go na stałe, do własnego użytku.

ENJOY MY WORKSHOPS

 DETALES SOON

Na Kanarach/ ON-LINE

DETALES SOON

bellydancing@saradamm.com

https://www.facebook.com/SaraNaKanarach

insta: sara_damm_belly_aerial

WhatsApp: +48 501 356 705