Fundamental

Bellydance

Korektywa – Izolacje – Koordynacje

FULL MOBILITY

Mobility - uruchom swoje ciało!

Mam dla Was 16 lekcji on-line, 38 godzin zajęć. Dostęp do materiałów jest bezterminowy i nielimitowany!

To pozwoli na precyzyjną i regularna pracę osobom mniej i bardziej zaawansowanym oraz możliwość wielokrotnego powrotu do lekcji! Możecie liczyć też na feedback ode mnie po nadesłaniu swoich nagrań lub pytań co do poszczególnych fragmentów treningu na naszą zamkniętą grupę, do której dostajesz również nielimitowany dostęp po zakupieniu kursu!

ĆWICZENIA MOBILIZACYJNE, KONDYCYJNE, IZOLACJE, KOREKTYWA, WZORCE ODDECHOWE…ponad to ..FIGURY, RUCHY, SEKWENCJE I KOORDYNACJE niezbędne do wszelkich odmian tańca orientalnego oraz wszelkich innych technik ruchowych…wszystko PRECYZYJNIE, OBRAZOWO I KONSEKWENTNIE przedstawione. To bezsprzecznie jedyny taki projekt.

Nazywam się Sara Damm

i przeprowadzę Cię przez fascynujący świat mobility!

16

TRENINGÓW

38

GODZIN

BEZ LIMITU

ODTWARZASZ KIEDY I TYLE RAZY ILE CHCESZ

BEZ
TERMINU

DOŻYWOTNI DOSTĘP DO
MATERIAŁÓW

Poznaj moją historię

Moja przygoda z ruchem zaczęła się przypadkowo. Byłam wtedy 34-letnią posiadaczką długiego ciała, składającego się z typowych dla naszej cywilizacji przykurczów i kompensacji posturalnych.

Skłaniając się w przód nie sięgałam podłogi. Była ona odległa dla moich dłoni jak dziecięce marzenie o byciu tancerką..

Podczas pierwszej lekcji tańca objawiłam się jako prawdziwa królewna… z drewna. Mimo, że stać mnie było wówczas same nieudolne ruchy, po zajęciach poczułam się lepiej. Zrozumiałam jak bardzo oddzieliłam się od swojego ciała. Dostrzegłam w tej sytuacji szansę, by to zmienić.

Podjęłam wyzwanie.  

Technika jest drogą do mistrzostwa

 

Zafascynowana tańcem orientalnym szybko odkryłam , że droga do harmonii ruchu i oddechu będzie wymagała ode mnie skuwania blokad motorycznych z mojego ciała, niczym elewacji secesyjnej kamienicy przeznaczonej do remontu. Mozolnie, ale też z dziecięcym wręcz entuzjazmem, budowałam nowe wzorce ruchowe i posturalne, mobilność i siłę.

Wszystko to, by wyizolowanym i skoordynowanym ciałem, przeżywać i wyrażać emocje w tańcu. Analizowałam, zgłębiałam i naprawiałam mój aparat ruchu.

Czerpałam z jogi, pilatesu, baletu , jazzu … fizjoterapii, rehabilitacji i anatomii, by dać sprawność mojemu ciału. Okazało się to również regenerujące dla umysłu i emocji. Tym doświadczeniem dzielę się z uczestnikami moich zajęć. Z racji mojego mocno opóźnionego startu jako tancerki, aerial yoginki i instruktorki sportu, wiem doskonale przez co przechodzi na zajęciach ruchowych dorosły człowiek, mniej lub bardziej aktywny fizycznie. Znam sposoby na skuteczne rozbudzanie ciała i jego korygowanie.

 
Dlatego na moim kursie droga do mobilności będzie BEZPIECZNA i dostosowana do Twojej aktualnej kondycji i zdrowia, nie tylko efektowna!

Odzyskaj pełnię mobilności bez kontuzji!

Rozumiem bolączki i obawy towarzyszące nowicjuszom, ale też trudy niwelowania nieprawidłowych nawyków u osób już ćwiczących. Moje wieloletnie obserwacje i doświadczenie pozwalają mi zrozumieć, jak ważne są korektywa i oddech oraz uczenie ruchu zgodnie z prawidłową motoryką, bez względu na jego rodzaj. Wiele osób po intensywnych kursach tańca ląduje u fizjoterapeuty! Wiem, jak przeprowadzić Cię przez ten proces tak, aby Twoje ciało było za to wdzięczne!

Jest możliwe, abyś z osoby nie aktywnej stała się/stał się osobą intensywnie tańczącą!

Pomimo debiutu w wieku dość słusznym, udało mi się uczynić z ruchu i tańca sposób na życie, związać się z nimi zawodowo. Właśnie dlatego, z pasją i pełnym zaangażowaniem, przekazuję moja wiedzę i umiejętnością….wiem jak wiele można osiągnąć kształtując świadomość ciała – bez względu na punkt wyjścia. Czas i tak upłynie, od nas zależy czym go wypełniamy.

To jest jedyny w swoim rodzaju kurs, który przygotuje Twoje ciało do konfrontacji z intensywnymi treningami tanecznymi
oraz wszelkimi innymi technikami ruchowymi.

 

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

– myślisz o nauce tańca brzucha,

– już rozpocząłeś naukę, ale mimo pewnego doświadczenia wciąż masz problem z płynnością ruchów i izolacją (izolacja to ważny element we wszystkich technikach tanecznych…),

– chcesz rozpocząć naukę salsy, kizomby, współczesnego discofox, lub praktykujesz je od jakiegoś czasu,

– w ogóle nie myślisz o tańcu ale potrzebujesz zadbać o swoją postawę, motorykę, wzorce oddechowe pozbywając się problemów z kręgosłupem, spiętymi ramionami, biodrami czy kolanami… to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

3T9A6712_DONE

Specyfika Programu

Tak, oczywiście będą towarzyszyć nam orientalne rytmy i muzyka, ale 70 % czasu będziemy poświęcać na korektywę naszego ciała, izolacje i naukę podstawowych figur, kroków i ruchów (w tym praca ramion, rąk, dłoni, nóg i stóp).

Program pozwoli Wam pozbyć się napięć i wzmocnić ciało. Wasza postawa zostanie ustabilizowania, w stanie spoczynku i w przemieszczaniu się, a wasza motoryka będzie rozwijana wedle prawidłowych wzorców ruchowych, dzięki czemu umiejętności ruchowe będą gotowe nie tylko na taniec orientalny, ale na wszelkie inne techniki oraz poprawnie funkcjonujący na co dzień aparat ruchu jakim jest Nasze ciało.

Poznaj mnie i mój styl prowadzenia zajęć!