Plecy

Dziękuje za wszystkie opinie!

Dziękuję Sara. Jestem na początku drogi fundamentalowej:) Ale już mogę powiedzieć, że te zajęcia to dokładnie to, czego mi trzeba. Swoją przygodę z bellydance zaczęłam niedawno... Ale totalnie się zakochałam! Ćwiczę niemal codziennie:) Podczas tradycyjnych kursów uczymy się kroków, prostych choreografii. Oprócz tego zależało mi jednak właśnie na lekcjach, podczas których będę mogła szlifować warsztat w najmniejszych szczegółach. Brakowalo mi ćwiczeń, które jakby "doprowadzą" mnie do osiągnięcia możliwości wykonania poszczególnych elementów. Już teraz wiem, że dzięki Twoim zajęciom poznam swoje ciało od podszewki, na wiele ruchów, kroków spojrzę inaczej. Jestem zachwycona jak dokładnie i zrozumiale tłumaczysz wszystko step by step. Nie ma gonitwy, za wszystkim nadążam. Poza tym jesteś inspiracją. Od Was, tancerek, można garściami "czerpać" piękne ruchy, cudowne pozy i niezwykłą grację :
Adrianna
Pozdrawiam ciepło
"Miałam i tak Cię pytać o dostęp do fundamental na dłużej. Niektóre ćwiczenia już doskonale pamiętam, ale nie wszystkie. A to tyle materiału i cały bardzo się przyda."
Martyna
„Ja jestem bardzo zadowolona z Fundamental, ogromna ilość wiedzy i ćwiczeń. Część z rzeczy już wiedziałam, ale niektóre ruchy w końcu zrozumiałam od podstaw. Ćwiczenia z gumą są genialne, bardzo ułatwiają zrozumienie ruchów i faktycznie aktywują prawidłowe mięśnie. Jeśli chodzi Twoje wyjaśnienia to wszystko zrozumiałe i jak dla mnie nawet za dokładnie tłumaczysz, ale to dlatego że coś tam już wiem … jest super, genialny projekt i naprawdę bardzo mnie rozwija. A i jest idealny na ćwiczenia w domu, bo nie potrzeba na nie dużo powierzchni”
Sylwia
" Turbo encyklopedia to jest, dużo wiedzy i totalnie chce mieć do tego dostęp dluuugo - nie wiem na abonament sobie wykupie Bo te materiały są naprawdę takie, że można do tego wracać, przypominać, poprawiac - niektóre ćwiczenia to mam w ogóle dopiero w planach, bo na razie tylko te mniej miejsca wymagające robię swobodnie za jakiś czas będę mieć dostęp do dużego pokoju i tam się spokojnie na całą długość wyciągnę " Ewa „jestem pod wrażeniem tego jak omawiasz rzeczy punkt po punkcie, a także życzliwego, pozytywnego języka jakim dajesz informacje zwrotne ”
Ewa
„Baaardzo ciekawe ćwiczenia. I pies faktycznie dużo łatwiejszy/przyjemniejszy. Nawet "schodzenie niżej z prostym kręgosłupem" było jakoś bardziej znośne. Dziękuję!”
Martyna
„Mój kręgosłup dziękuje”
Katarzyna
„zajęcia przeszły moje oczekiwania, przede wszystkim dlatego ,że Sara wie co robi <3 . Sama jestem instruktorem fitness i wiem ile błędów można popełnić prowadząc zajęcia – szczególne on-line"
Karolina
„jeśli chodzi o lekcje to nie znam bardziej kompetentnej osoby. Charyzma świadomość swojego ciała, profesjonalizm, dla mnie super i do mnie to przemawia. Oczywiście zdecydowanie wolałabym lekcje w realu, ale tak widocznie teraz musi być..”
Renata
”Uwielbiam te dokładne i barwne opisy! Wszystko w ciele się samo układa jak należy. ”
Klaudia
"Fajny jest ten podział, bo to wprowadza taki porządek i można sobie lecieć to, co się akurat chce zupełnie inaczej niż na zajęciach, ale też zajęcia są od czego innego, a to jest indywidualne ćwiczenie we własnym tempie. Jasne, filmiki są długie, ale póki jest net, to nie ma problemu działać na części"
Dorota
„Sara „widzi” wszystko w człowieku, co jest do poprawienia ( w postawie ciała) i ustawienia, potrafi przewidzieć najczęstsze błędy i problemy przy wykonywaniu poszczególnych ruchów, dba o prawidłową technikę wykonania ćwiczeń, modyfikuje ćwiczenia prezentując ich różne warianty uwzględniając ewentualne ograniczenia w ciele.”
Jadzia
„Jako fizjoterapeuta staram się uświadamiać pacjentów jak ważny jest ruch w codziennym życiu. Ale jak wybrać odpowiedni ruch i jego odpowiednią ilość? Wbrew obiegowym opiniom sport to nie jest zdrowie. Nie jestem fanem wielu popularnych dzisiaj aktywności, zwłaszcza że każda dyscyplina może być prowadzona w zły sposób przez złego trenera. Inaczej jest w przypadku Sara Damm. Prowadzi świetne zajęcia z aerial jogi. Doskonale relaksujące, dające ruch jakiego,potrzebuje nasze ciało. Chusty doskonale odciążają ciało, kręgosłup, umożliwiają wykonywanie ruchów, których nie da się wykonać na przykład na meteracu. Dodatkowo ćwiczenia doskonale pomagają poznać i zrozumieć swoje ciało, gdyż każdy ruch wymaga świetnej świadomości tego co się robi. U Sara Damm - Bellydance & Aerial Yoga można popracować w sposób absolutnie bezpieczny, wiele napięć i drobnych dolegliwości, które mi doskwierały wyraźnie zanikały w trakcie sesji. Co ciekawe nie było żadnej filozofi, czy mantry po prostu czysta gimnastyka poprawiająca pracę ciała a do tego super przyjemna. Nawet mnie udało się postawić na głowie Polecam zajęcia z Sarą, ma pojęcie o ludzkim ciele i traktuje wszystkich indywidualnie, jako wymagający fizjoterapeuta czułem się bezpiecznie(A mój kręgosłup był za nie wdzięczny). Warto spróbować, bo może się okazać że zajęcia są dobre również dla ciebie”
Filip

Zapisz się do newslettera!